Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség előtt álmodtatok...

Terhesség előtt álmodtatok babával? Ha igen az a gyermeketek volt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 01:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 🤣
2020. nov. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem a gyerekem volt de álmodtam hülyeségeket babákkal. Pl elkezdett összemenni, és a végén már ilyen tenyérnyi volt, és betettem a hűtőbe. Meg hogy császárom lett és hosszába felvágták az egész hasam,a baba meg kidugta a fejét mint egy zsákból, hogy helloo.

És ez nem vicc, tényleg ilyen hülye álmaim vannak sokszor.


Egyébként az álmok nem a jövőt mondják meg, semmi misztikus nincs benne, simán a félelmeid és a vágyaid, vagy csak olyan dolog amit nagyon sokat csináltál előtte. Pl mikor pékségben dolgoztam karácsonykor... egész nap és álmomban is kenyeret szeltem, pocsék volt.


Ha pl sokat gondolsz babákra, a te babádra, akkor álmodhatsz babákkal.

2020. nov. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hülye álmaim vannak. 🙈

Míg nem született meg addig 2x is álmodtam, hogy épp szülök. De a szülés nem is volt meg hanem már csak az, hogy megvan a baba. Egyik alkalommal sötét fekete haja volt, de az én babámnak még most is alig van haja pedig 5 hónapos. :D


Aztán mikor megszületett az elején én csomószor azt álmodtam, hogy mikor alszom, akkor rajtam fekszik. Folyton az volt, hogy nem mertem megfordulni, mert mi van ha leesik rólam. 😅 aztán félkómásan rájöttem, hogy nem rajtam van hanem az ágyában. 😃

2020. nov. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt "misztikus" álmom. Az első babám előtt azt álmodtam, hogy egy rózsaszín sapkás újszülöttet tesznek mellém és gratulálnak. Abban a ciklusban lettem terhes a lányommal. Most azt álmodtam, hogy nem műtik ki a lipómámat (van 1 a combomon) mert terhes vagyok. Pozitívat teszteltem, jövő héten megyek dokihoz. Higy azért álmodtam e mert ez volt a vágyam, az lehetséges, mégis kicsit fura🙈
2020. nov. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csak terhesen. Akkor viszont fiúval álmodtam és reggel tudtam,hogy fiam lesz. Éreztem. És igazam lett.
2020. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%

De ebben nincs misztikum, a vágyaitokat mutatja. Vágytál gyerekre, a lányra 50% esély volt, a másik meg fiúra számított azzal álmodott és bejött tök véletlen.


Ne legyünk már ostobák, ezért vannak a nők lenézve.

2020. nov. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

6

Nem vágytam egyik nemre sem jobban. Vetèlés utàn egy egészséges kisbabára vágytam,nem érdekelt milyen nemű. Egyszerűen éreztem,hogy fiú lesz. Ettől nem érzem magam ostobának.

2020. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Álmodtam. Fiú volt. Fiam lett. De álmomban egyértelműen az öcsém jelent meg csecsemő korában. Nyilván az agyam játszott velem.
2020. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Fiuval almodtam, lany lett emiatt vegig bizonytalan voltan es kertem mindenkit hogy ne rozsaszin dolgokat vegyenek. Pedig a 4D-n is lanyt mondtak 😅
2020. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Világ életemben kisfiú volt az álmomban. De nem vágytam rá jobban,igazából totál mindegy lett volna. De mikor kiderült, hogy kisfiú,azért nagyon nagyon örültem
2020. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!