Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehetett vetélés?

Ez lehetett vetélés?

Figyelt kérdés

Első babánk és nagyon félünk hogy elveszítettük. 8 hetes terhes vagyok és a tegnap este nagyon erős görcseim voltak kb 5 percig tartott. Ilyen eddig még soha nem fordult elő nagyon megijedtünk. Felhívtuk a kórházat is ám ott azt mondták ha tovább tart csak akkor menjünk be a vírus végett, de hétfőn mindenképpen elmegyek az orvosomhoz. Vérzés nem kísérte.

Segítsetek kérlek lehet este elvetéltem?



2020. nov. 15. 08:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy tegnap este együtt voltunk a párommal. Lehet ettől volt?
2020. nov. 15. 08:12
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 9 hetes koromig kétszer úgy fájt a hasam ,hogy sírva fakadtam pedig birom a fájdalmat. Nálam nem volt semmi baj. Remélem,hogy nálad sem jelez bajt. A helyedben hétfőn azért bemennék ,hogy megnyugodj. Én magnéziumot is szedtem az alhasi görcsök miatt és sokszor még igyis féltem ,hogy megjön mert kb egy honapig úgy éreztem ,hogy azonnal megjön. 16 hkm
2020. nov. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 es vagyok nem tudom de mi a férjemmel együtt voltunk kb 7 hetesen és másnap egész nap fájt nekem is a hasam . Mi elveszìtettünk már egy babát ezért a 12 hétig már nem is voltunk együtt. 16 hkm
2020. nov. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is görcsölt szex után, minket zavart, így nem erőltettük.


Nem vetéltem el.


Te is nyugodj meg, a szex váltotta ki. A sperma és az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz, ami egészséges terhességnél nem gáz, de ha baj van, ezért van sok pár eltiltva.


Nem feltétlen van baj, hétfőn megmondják. Addig pihenj, szedj magnéziumot, és gondolj arra hogy sokaknak okoz a szex ilyet, mégsincs baj.

2020. nov. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd írj hogy mi volt végül
2020. nov. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehetett a szex, méhösszehùzòdást eredményez attól görcsöl szerintem. Ha vér nem volt, akkor szerintem kizárt a vetélés. Ne aggódj.
2020. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első trimeszterben én is görcsöltem orgazmus után.
2020. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek. Egy kicsit megnyugodtam. Mindenképp megyek hétfőn orvoshoz. Remelem akkor semmi baj nem lesz🙂
2020. nov. 15. 10:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Az együttlét miatt lehet görcsölés.
2020. nov. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj.nekem is volt a legelején.szeretkezes utàn és nàllam rózsaszín és folyàs is.de minden rendbe volt.jelenleg 15hetes kismama vagyok és minden rendbe van .bízom benne hogy nàllad is így lesz.
2020. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!