Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg olyan pofátlan voltam,...

Tényleg olyan pofátlan voltam, mint 20 hetes kivánós kismama?

Figyelt kérdés
Fél doboz bonbont megettem anyóséknál és most a férjem itthon azt moncta,hogy ez pofátlanság és hogy ő szégyelte magát.3 órája folyamatosan sirok,arra nem képes hogy bocsánatot kérjen.Lehet igaza van.20 hetes
2008. nov. 29. 19:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
77%

Inkább tapintatlan.

Ha jólesett miért ne etted volna meg, és ebből tök fölösleges volt ügyet csinálnia.

2008. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
82%

Massal is megkinalt az anyos a bonbon-on kivul? Vagy csak a csokival? Nem latta, hogy ehes vagy?

Figyelj, nem nagy dolog, ez van, majd legkozelebb jobban figyelj! Sird ki magadat, es hallgass zenet! A babadnak adtad, mert o kivanta pocidban!

Ne vidd tulzasba az edesseget, es legkozelebb jobban figyelj ha vendegsegbe mentek.

Dehogy pofatlansag, sajnalja toled, vagy mi van? O meg nem volt terhes, nem tudja milyen erzes!

Hallgass zenet, es nyugodj meg, minden jot neked!!!

2008. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
férjem vágta hozzám,nem birom abba hagyni,szerinte nincs igazam
2008. nov. 29. 19:57
 4/39 anonim ***** válasza:
83%

Nem volt pofátlanság, ne aggódj! Egy kismamának ezt nem illene felróni, azt gondolom. Nem fogyókúrázol és nem idegeneknél voltál vendégségben. Szerintem inkább jónéven kellene venniük, hogy jóízűen elfogyasztottad az a bonbont. Én nem érzem magam otthon az anyóséknál, de nem is ez a lényeg.

Nyugodj meg és ne érezd magad hibásnak, ne legyen bűntudatod, a baba is megérzi a feszültséget.

A férjed meg madcsk bocsánatot kér, belátja talán, hogy túllőt a célon.

Te meg csak a babára gondolj!

2008. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
82%
madcsk=majdcsak (elnézést kérek)
2008. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
83%
Hát gratulálok a férjednek. Miért lenne ez pofátlanság talán megetted valaki elől? Nem is értem hogy mondhat ilyet egy kívánós kismamának?
2008. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
69%

:)) de aranyos

lehetsz!!

dehogy pofatlansag szerintem meg a ferjed az mert ilyeneket mondott! egy reszt: nem tudja egy kismama sokkal erzekenyebb ilyenkor?? masreszt: azt nem sem tudja hogy ilyenkor ketto helyet kell enned?? figyelj ide ha jol esett ne hogy mar bogjel!!! en a helyedbe megmondanam a ferjemnek ezeket! vagy pedig anyosomnak mondanam meg hogy a fiad, pofatlannak hivott hogy megettem nalatok fel doboz bonbont, vagy ti is annak lassatok hogy pofatlan voltam, de neharagudj jol esett ha ugy gondolod visza veszem a bonbonod amit megettem:) na fel a fejjel, es ne keseredjel el, gondolom roszul esett!:)

2008. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
úgy orditott velem ez miatt hogy még mindig nem térek magamhoz
2008. nov. 29. 20:02
 9/39 anonim ***** válasza:
78%

Felháborít a férjed hozzáállása, gondolom nem mentek csődbe anyósodék.

A csokival annyi a baj, hogy nagyon hízlal és a kilókat könnyű felszedni, de leadni nehéz. Ezért jó ha kontrolálod a csoki evést, de nem az anyósod kedevéért.

Ne sírj, mert a babó érzi a hangulatváltozást.

Fel a fejjel, jó babavárást.

2008. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
montam neki hogy az anyjáéknál egy pohár vizet nem fogok inni nehogy megint túl lőjek a célon.Erre ő:Ne játszam már a fejem.Rendi nem?Úgy néz ki mint aki bocsánatot akar kérni?
2008. nov. 29. 20:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!