Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg olyan pofátlan voltam,...

Tényleg olyan pofátlan voltam, mint 20 hetes kivánós kismama?

Figyelt kérdés
Fél doboz bonbont megettem anyóséknál és most a férjem itthon azt moncta,hogy ez pofátlanság és hogy ő szégyelte magát.3 órája folyamatosan sirok,arra nem képes hogy bocsánatot kérjen.Lehet igaza van.20 hetes
2008. nov. 29. 19:48
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
23%

Szia,

HA annyira nagy szegénység lenne nálatok, hogy két év alatt jön össze a doboz bonbon ára, vagy 30000ft volt, akkor sem szabad egy kismamával üvölteni.

Szóljon, de tapintatosan... És basszus, a vendéglátónak kell panaszkodni... Az, hogy ilyenkor nem tudjuk megállni, csak bontjuk majszoljuk, és így tovább:) hát...


Nálunk a kókuszgolyó fogyott el pillanatok alatt a rétessel, és érdekes annyit mondott a párom is, hogy egs, jól esett? Anyósom is, és az apósom is mosolygott rajta, hogy jóízűen majszolom:)Ha rám is szól max azért, mert nem szeretné, ha tonnadonna lennék a szülésre:)

2008. dec. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ez így leírva teljesen logikátlan. Vagy a férjednek van valami más gondja, amit most így jött ki, sok embernek megromlik a kapcsolata terhesség alatt, a nők meghülyülnek a sok hormon hatására. Másik lehetséges megoldás, hogy te nem úgy írtad le egészen, ahogy megtörtént.
2008. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
60%
Először is, ne sírj, mert nem tesz jót a babának. Egyátalán nincsen igaza. Teljesen elképedtem ezen a viselkedésen. Én is kismama vagyok, nem vagyok kívánós, de ha terhes vagyok, ha nem, néha-néha amikor rámjön, símán megeszek ilyen mennyiségű édességet és ezt Anyósomnál is símán megtehetem. Annak örül, minél otthonosabban érezzük magunkat nála. Ha látja, hogy valami annyira ízlik, alig tudom lebeszélni, hogy ne csomagolja el hazavinni, ami még maradt. Egyetértek az előttem szólókkal, hogy lehet valami más probléma is. Kíváncsi lennék, mit szólna az anyósod, ha tudna erről a szituról. Azon lennék meglepődve, ha a kisfiának adna igazat.
2008. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim válasza:
74%

szerintem nem volt pofátlanság! Ha sajnálta a bonbont akkor miért kínálta? Én nem terhesen is simán megennék egy doboz bonbont :o)

A férjed viszont... ebből ügyet csinálni.... Milyen a viszonyotok anyósoddal? Nem lehet, hogy ő van az egész mögött? Ha igen, akkor legyél vele óvatos, ha nem akkor is, mert ebből a szituból nagyon úgy tűnik, hogy neki az anyja a minden, nem te és a baba.....

2008. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 bendzso ***** válasza:
60%

pofátlanság kismama elé csokit tenni, ha sajnálják tőle!

nem azért volt az asztalon, h egyél belőle? mit mond majd a gyerekednek, amikor az három évesen megeszi az egész doboz bonbont?

ha nem akarnak adni, akkor ne hívjanak meg...

sajnállak, nekem is köcsög az apósom, erősen dolgozott, h már négy éve csak karácsonykor látom, akkor sem náluk, hanme rokonoknál... de tanultál belőle, ne kérj és ne fogadj el tőlük semmit, akkor nincs miért beléd kötni. mondjuk, akkor meg azért fognak... fel a fejjel :) ne sírj, ne foglalkozz velük. élj a babádnak és ne hagyd, h életed csodájától ilyen marhaságokkal elvegyék a kedved. amúgy meg, ha finom a csoki, akkor pocak nélkül is képes vagyok felzabálni három dobozzal is, amíg előttem van :)

2008. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
A férjed egy barom,utálom az ilyen embereket!!!!
2008. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
bocs hogy ilyen soká irok.azóta a férjem bocsánatot kért,nagyon megbánta.Igaz nem ez volt a vita forrása,csak már szerintem nem tudott mit hozzám vágni,hát jött a bon-bon sztori,ami elég erősre sikeredett,annyira hogy én már azt sem tudom mi volt az eredeti vita forrása.pár nappal késöbb anyóséknál kicsit leégettem mert nem akartam semmit efogadni,anyósomnak feltünt és akkor mondtam mindent el neki.Akkor após és anyós is megvédett,hogy mégis hogy képzeli.szerintem tanult belőle.amúgy nem az alakomat féltette a férjem,mert 82kg vagyok ő meg 110,ugyhogy ő sem egy kisétkű ember,és ezt anyósék is tudják,húst eszünk hússal.köszi a választ mindenkinek.
2008. dec. 6. 07:29
 38/39 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tisztázódott minden. Ilyenek előfordulnak egy házasságban, akkor is, ha sokan soha senkinek be nem vallanák. Sok boldogságot kívánok Nektek a terhesség hátralevő részére és majd a megszülető kisbabához is.
2008. dec. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Igen... Várható volt, hogy nem a bonbon a valódik ok. ! Remélem, azóta már a lényeg is rendeződött! :-)

A visszavágásnál ügyes voltál, néha kell ilyen, hogy a férfinép tanuljon a hibáiból...

2008. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!