Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg olyan pofátlan voltam,...

Tényleg olyan pofátlan voltam, mint 20 hetes kivánós kismama?

Figyelt kérdés
Fél doboz bonbont megettem anyóséknál és most a férjem itthon azt moncta,hogy ez pofátlanság és hogy ő szégyelte magát.3 órája folyamatosan sirok,arra nem képes hogy bocsánatot kérjen.Lehet igaza van.20 hetes
2008. nov. 29. 19:48
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
82%

nem ertem meg, a ferjedet!

ilyet meg egy normalis ferj a varandos felesegenek meg vivvbol sem mondana nem ertem mi vitte erre a ferjedet hogy ilyet mondjon? ezek szerint o tobbre nezi azt a hulye bonbont, meg az anyjaekat mint teged meg a szived alatt a gyermeket?? neki kellet volna megmondani hogy szivem ha jol esik edd meg mindet hat nem??

2008. nov. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy doboz bonbont és add oda a férjednek, hogy vigye el az anyjának.
2008. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
sajnallak,de ismeros a tema!Ez van ha az "anyoshoz"megy latogatoba,es talan a ferjed egy "kicsit"mama fiacskaja,en igy tapasztaltam,de szerintem vannak nagyon kedves anyosok is "valahol!
2008. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,h-mint azt feljebb említették-vmi más baja van,csak betelt a pohár?Esetleg anyós nem hergeli?Ettől függetlenül,sztem a férjed egy igazi-NE HARAGUDJ-tapló.Még ha igaza lenne is-AMI NINCS-a te állapotodban tapintatosan,szépen kell elmondani,megkérdezni dolgokat.Ha most ilyen,vajon milyen lesz,ha kicsit meghízol,esetleg 1-2 csík is lesz rajtad?Elég utálatos pali benyomását kelti.Remélem alapból nem ilyen ő,csak elszakadt nála a cérna.Fel a fejjel,és egészségetekre a bonbont!
2008. nov. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
54%
fuujjj de utalom az ilyen beallitotsagu raklo parasztokat mint a ferjed is! NEHARAGUDJ!! hat hogy tud ilyen allapotban rad szolni hogy,pofatlan voltal?? hat pofatlan o hogy egyaltalan meg merte emliteni hogy mennyit eszel! en ahogy ezt mondta volna felalltam volna es jol szajba vagtam volna...
2008. nov. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
69%
Döbbenet, hogy milyen emberek vannak! Én azt gondolnám, hogy egy családban ilyen meg sem történik! Nem azért lett az asztalra téve az a bonbon, hogy egyetek belőle?! Én annak örülök, ha nálam elfogynak az asztalra kitett dolgok, mert szeretném, hogy a család, a barátok jól érezzék magukat. Ha valakinek rosszul kell éreznie magát az a férjed!!! Nagyon gusztustalan a viselkedése!!! Én is pocakos vagyok, a párom azt sem tudja mit tegyen elém (jó, én pocsék rossz evő vagyok), mivel járjon a kedvemben, és óv mindentől, mert az idegesség árt a babának és a mamának. Ha a férjed úgy gondolja, hogy pofátlanság amit tettél az szomorú, ha pedig nem ez a valós ok, csak egyszerűen levezette rajtad a feszültségét az már egyenesen bunkóság!
2008. nov. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Hát, nálatok tuti, hogy nem a bonbon az alapvető probléma forrása. Ha meg ezen fent tud akadni a férjed, oda babát nem kellene szülni, mert ott súlyos gondok vannak alapból, ha nagyobb problémák lesznek, akkor azt hogyan fogjátok tudni megbeszélni, megoldani?????

2008. nov. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Legközelebb túlélő csomaggal indulj el!Biztos anyósék biztatják a férjed....

Én a helyedben az anyósomat is megkínálnám az elemózsiámból.

Az lesz igazán égő,de neki!

2008. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
51%
A férjed egy tahó. Már bocs. Lehet pofánvágtam volna a helyedbe. Tájékoztasd anyósodat is, hogy milyen ügyesen felnevelte a fiacskáját. Az eszem áll meg komolyan. Hagyd abba a sírást a babádnak nem tesz jót. És állj ki magadért a drágalátos férjeddel szemben. Add meg a címed és küldök neked egy egész zsák bonbont:):):):
2008. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
92%

Itt biztosan nem a bonbon a gond. Lehet, hogy csak a férjed nagyon, de nagyon fáradt volt. Van olyan, hogy akkor az embert szó szerint MINDEN irritálja! Mindegy, hogy az a legnagyobb ellensége vagy az élete szerelme. Persze, ez itt önkontroll-hiba, de férfi,nézd el neki! :-) Lehet, hogy ez volt a gond.

Vagy az anyós kavar? Ezt te érzed.

Remélem, azóta megnyugodtál, és kinyomoztad, hogy mi is a valódi ok...!?

2008. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!