Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10.héten hirtelen vérzés,...

10.héten hirtelen vérzés, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Első baba.

Nagyon megijedtem ma, amikor pisiléskor élénkpiros vér folyt belőlem, látható volt persze a WC-papíron IS.

Iszonyatosan fájt a derekam ma.


Be mentem a nőgyógyászati ambulanciára, ekkor a tisztasági betétemen csak pecsételés volt, nem volt folyás. Magam sem értem. Az orvos megvizsgált, majd ridegen közölte, hogy ennyi barnás folyás miatt legközelebb ne menjek be, és ne próbáljam őt átverni. Majd akkor menjek, ha csomókban jön a vér. (...) Nagyon rosszul esett, hiszen nem hazudtam, 25km-t mentünk azért, hogy mielőbb megvizsgálgaljanak és ne legyen semmi baj, hiszen abban a tudatban voltam, hogy a baba elment.

Felirt progeszteront és terhesvitamint ajánlott,b6-ot.


Semmilyen magyarázatot nem mondott:🕳️ hogy mitől is lehet ez, miért fordult elő?

Biztosan volt már ilyen kérdés, de eléggé magamon kívül vagyok, szeretnék megnyugtató választ kapni, ha esetleg valaki volt ilyen cipőben már.

Sajnos a le kezelő orvos miatt, és az, hogy szerinte hazudtam, nagyon rosszul érzem magam, félek már oda menni vizsgálatra is, komolyan.

Köszönöm a tanácsokat.



2020. nov. 15. 20:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szia, nekem korai a terhesség ma derül ki egyáltalán hogy van e szívverés vagy sem. Elvileg most vagyok 6 hetes. Barnázás miatt korán mentem de nőtt a petezsák és a hcg szépen emelkedett ezért én is kaptam progit. Már kevésbé barnázok, nagyon ritkán reggel egy minimális van még. Én is szédelgek tőle 3x1 amit kell szednem. Én reggel hamarabb kelek, hogy bevegyem és pihenek még 1 órát aztán jobb, napközben is próbálom ezt csinálni este meg akkor veszem amikor már fekszek le. Nekem múlthét szerdán este kellett kezdeni szedni és úgy vasárnapra enyhült. Próbálj sokat pihenni. Kitartás
2020. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A derekam nekem is fáj általában, de nem tudom hova tenni. Engem januárban műtöttek sérvvel. De keress egy jó dokit aki lelkiismeretes. Tudom nehéz de hátha.
2020. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,én is azt a progit kaptam és az elején rettenetesen szédültem,mint aki berúgott... azt olvastam,hogy sokan épp ezért hüvelyben alkalmazták bár én nem mertem mert rá van írva,hogy szájon át kell alkalmazni. Szerintem el fog múlni a vérzés,lehet,hogy még nem fejtette ki teljesen a hatását,mindenesetre ha tudsz minél többet pihenj! Szedj magnéziumot is az esetleges görcsökre. Drukkolok! 😊
2020. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm!!!

*Betti 1534,írd meg mi volt a vizsgálaton. Remélem, minden rendben? 🤞💕

2020. nov. 17. 14:15
 15/24 anonim ***** válasza:

Hát elég stresszes napjaim, hetem volt. Tegnap a doki missed ab gyanuval küldött ma be kórházba.

11 mm-es üres petezsák semmi más.


Bementem uh- 19 mm-es petezsák üres. Akkor bhcg vérvétel, majdnem 3 óra várakozás, semmit nem mond a doki csak menjek az ultrahangra a másik szobába és ott várjak.

Előbb hasi uh. És közli a doktornő hogy nem érti de ott a baba, szíve is pulzál. 21 mm-es petezsák, szabályos szikholyaggal 4 mm-es embrióval 🙏 ott elsirtam magam a boldogságtól.

Azt mondták azért nem látták valószínűleg hüvelyin mert nagyon magasan van és nem látták be vele teljesen ❤️

2020. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hematóma lehetett, az pár napig ürülhet még barnás maszatolás formájában. Sokat kell pihenni, nem emelni stb. A gyógyszertől szédülsz, de ettől legalább nyugton maradsz.😊 😋
2020. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Betti, akkor most már megnyugodhatsz, ugye? 🌹💌 Örülök neki, hogy nincs baj.


Kedves utolsó válaszoló, senki nem ad normális, számomra is érthető magyarázatot erre, mai napig folyik egy kis barnás, rózsaszínes. De akkor remélem tényleg csak ürül...

Hát az tuti, elkábít ez a gyógyszer. 😃

2020. nov. 20. 10:30
 18/24 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom, az miatt ami történt bennem van a félsz, de próbálok megnyugodni. Már fel vettem a kapcsolatot a védőnővel és a terhesgondozásra is jelentkeztem. Remélem hétfőn is jó híreket kapok akkor biztos nyugodtabb leszek. De főleg akkor amikor már kiléptem az első trimeszerből 🥰


Nekem a progi hatására már nem igazán van barna pecsételés, maximum nagyon halvány barna ami szerencsére már nem is szembetűnő probléma.


Nekem kimaradt 1 menstruációm, aztán estem teherbe. Arra is gondoltam hogy az tisztult ki ha ez lehetséges. De vérzést nem találtak szerencsére :)

2020. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Végig aggódtam a 2 hetet, a bunkó szülész-nőgyógyász orvos nem tudta megállapítani, hogy mi ez a mai napig tartó rózsaszínes folyás.

Ma szerencsére a szakrendelésen egy nagyon aranyos, kedves, türelmes dokit fogtam ki. Alapos vizsgálat után megállapította: hüvelyi gyulladás.

A baba szépen fejlődik.

Írt föl gyógyszert a páromnak, nekem hüvelykúpot.


Megnyugodtam valamelyest, de én/mi a legrosszabra is felkészültünk. 🙄

!!! Tanulságként: több szem többet lát!!

2020. nov. 27. 13:49
 20/24 anonim ***** válasza:
Pontosan. Nekem pár napja már nincs semmi maszat, le is kopogom.. Hányinger haspuffadás fáradtság az van 🙄
2020. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!