Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10.héten hirtelen vérzés,...

10.héten hirtelen vérzés, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Első baba.

Nagyon megijedtem ma, amikor pisiléskor élénkpiros vér folyt belőlem, látható volt persze a WC-papíron IS.

Iszonyatosan fájt a derekam ma.


Be mentem a nőgyógyászati ambulanciára, ekkor a tisztasági betétemen csak pecsételés volt, nem volt folyás. Magam sem értem. Az orvos megvizsgált, majd ridegen közölte, hogy ennyi barnás folyás miatt legközelebb ne menjek be, és ne próbáljam őt átverni. Majd akkor menjek, ha csomókban jön a vér. (...) Nagyon rosszul esett, hiszen nem hazudtam, 25km-t mentünk azért, hogy mielőbb megvizsgálgaljanak és ne legyen semmi baj, hiszen abban a tudatban voltam, hogy a baba elment.

Felirt progeszteront és terhesvitamint ajánlott,b6-ot.


Semmilyen magyarázatot nem mondott:🕳️ hogy mitől is lehet ez, miért fordult elő?

Biztosan volt már ilyen kérdés, de eléggé magamon kívül vagyok, szeretnék megnyugtató választ kapni, ha esetleg valaki volt ilyen cipőben már.

Sajnos a le kezelő orvos miatt, és az, hogy szerinte hazudtam, nagyon rosszul érzem magam, félek már oda menni vizsgálatra is, komolyan.

Köszönöm a tanácsokat.



2020. nov. 15. 20:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Szia Betti1534 örülök neki, hogy jól vagy. :-) én is puffadok és álmos vagyok, napközben olyan jókat alszok, viszont este kb éjfélig csak forgolódok. 🤔
2020. nov. 27. 14:25
 22/24 anonim ***** válasza:
Én fél 6kor kelek reggel 8-12ig meló hazaérek alszok úgy 2 órát persze ha sikerül 🤔😅 de este 9kor már nyom is el az álom. Mikor kelsz? Sokan mondták ha korán kelnek könnyebb este időben aludni.
2020. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Én is 6-kor kelek. Mégis változó, most pl már álmos vagyok. 🤦‍♀️

Te hány hetes is vagy Betti?

:)

2020. nov. 27. 20:40
 24/24 anonim ***** válasza:
Elvileg most 7+1 vagyok :)
2020. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!