Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én vagyok ilyen türelmetl...

Csak én vagyok ilyen türelmetlen? (35h)

Figyelt kérdés
Semmit nem alszom éjjel, akárhányszor wc-re megyek, már várom, hogy mikor folyik végre a magzatvíz, pedig még pár hetet maradhatna a baba, mégis, úgy megkönnyebbülnék, ha már világra jönne. Minden nap úgy készülök, hogy majd ma...
2010. aug. 10. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
37 héttől kész volt minden(szoba,táskák,kiságy...),sokszor már reggel 6kor főztem stb..Az utolsó hetek nagyon lassan teltek.Keress vmi időigényes dolgot pl olvasás.
2010. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

első babánál normális aztán majd jönnek az emlékek ha megszületik hogy milyen volt amikor még pociban volt..


élvezd ki ezt az időt is !!!

2010. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is igy érzek, pedig csak 31 hetes pocis vagyok:)! És még pedig nagyon sok minden hiányzik...!

Sokszor arra ébredek hajnal 3 kor 4 kor hogy gondolkozom:)! Töröm a fejem...mit hogy kéne csinálni:)! Izgatott vagyok nagoyn én is!


De ugyanakkor élvezem ezt az állapotot, imádok kismama lenni:)!

Ugyhogy szerintem élvezkedj még egy kicsit Te is...1 hónap és a kezedbe tarthatod! Kitartás:)


Üdv 31 hetes km

2010. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok, és én is egyre türelmetlenebb.De azt is tudom, hogy még híznia, fejlődnie kell, és nagyon drukkolok, hogy még ne szülessen meg.Az első trimeszter olyan lassan telt a 12. hétig,hogy azt hittem, nem lesz rosszabb.Tévedtem!A harmadik sokkal lassabban telik!!Vánszorognak a napok.A babaszoba majdnem kész van, és amint hazahoztuk az ágyat, be is ágyaztam:)) Én hülye, 6 héttel korábban.De nem bírtam ki.A baba cuccai is megvannak, a kis ruhák mosva, vasalva, méretre válogatva a szekrényben.A kórházi csomag összepakolva.Most a gyerekorvost kéne felkeresnem, meg elmenni a szemészetre.Az biztos, hogy nagyon babusgatnám már!!Egyre nehezebb ezt kibírni, bár én is imádok terhesnek lenni, azért így a célegyenesben már hosszú..
2010. aug. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 35 hetes vagyok, ikrekkel. Már mindenki azzal idegesít, hogy szóljak ám ha van valami, meg hasonlók, mindenki biztos benne hogy előbb jönnek, és meg már kész vagyok tőle. Szeretném még ha egy hétig legalább húznánk, mert akkor már nem koraszülöttek, de az sem baj ha kettőig húzzuk még. Az nagy bravúr lenne, mert a lányomat is 38 hétre szültem, igaz érett szép baba volt már akkor.
2010. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!