Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat e babának ha hypoval...

Árthat e babának ha hypoval vedekezunk penesz ellen ?

Figyelt kérdés
Sajnos a draga edesapam nem érti meg hogy nem jo ha vegyszert lelegzek be most 26hetes terhes vagyok es havonta egyszer lekene a plafont igaz nem sok helyen es vekonyan de keves szelloztettéssel mert szerinte ha szelloztetve van mit sem ér .
2020. nov. 17. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Édesapád háza? Ha igen, azt ken a falra, amit akar.


De van ilyen penész ellen való vegyszer (bár azt se egészséges belélegezni nagy mennyeségben, jólki kell szellőztetni utána) és az tök jól leszedi a penészt. Nekünk az egy fél évre biztosan eltüntette a penészt (volt egy sarok ablakunk, ahol a nedves levegő miatt időnként bepenészedett). Hypoval még soha nem próbáltam.

2020. nov. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Semmi bajod nem lesz ha hypoval vagy ami még jobb lenne penész elleni vegyszerrel kezelné a penészgondot. Amikor éppen keni, addig ne legyél ott. max 10 perc, és a vegyszernek már nyoma sincs.
2020. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szavo=hypo,csupan tobbszoros aron adjak 😉. Abban a szobaban kell ezt csinalni,ahol te tartozkodsz? (Pl.haloszoba) Ha igen,akkor azert nem artana minimum fel napig szelloztetni...
2020. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Max 10 perc? Szavoval csinaltuk a haz egy helyiseget,ugy,hogy kozben IS tital szelloztetes volt, nem voltam kint,mikor csinaltak,csak befejezes utan olyan fel oraval memtem ki kb, es ugy az orromba egett a szaga,hogy 1-2 napig mast sem ereztem... es ez megcsak nem is hypo,hanem szavo volt...
2020. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nalunk a nyirkos ido es a hohid miatt a kisszobaban, ahol szaritjuk a ruhakat alakultak ki pici pottyok a kulso sarokban... nem sok, de lekente a ferjem Savoval, mielott szetterjed. Hat en meg nem birok maradni utana a szobaban, annyira szuros szagu, irrital, 2 napig volt szelloztetve, most mar nem erzem. Karacsonyra szaritogepet veszunk...
2020. nov. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja de hogy valaszoljak is.. En 39 hetes es kerulom az ilyen nagy vegyszer szagokat, neked sem ajanlom, hogy tartosan belelegezd... Utolso voltam
2020. nov. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült azota anyukam es a védőnő lebeszélte hogyha egészséges unokat akar ezt fejezze be közbe szellőztessen normálisan. A lakás a szüleimé igen de az apám unokaja is a kisfiu akinek az egeszseget kockaztatja egy elkerülhető dologgal:) nagyon makacs ember :\
2020. nov. 28. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!