Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti, aki véreztetek első...

Ti, aki véreztetek első trimeszterben, milyen tapasztalatotok volt?

Figyelt kérdés

6 hetes terhes vagyok. 15-én voltunk a klinikán ügyeleten vérzés miatt.

Azt mondta a doki, hogy normális, egy hajszálér elpattant ahogy nő a méh. Majd ha több vér lesz mint egy normál menstruáció és erős görccsel párosul menjek be.Addig ha megint csak mensi szeru nincs teendőm.

Nagyon alaposan megvizsgált. Hüvelyi UH, Meh tapogatás, mehszajvizsgalat, stb.


Most csak 2 pötty barnazast vettem észre. Nem fáj, de ma kicsit szúródott az alhasam, kb.1 percig.


Második terhességem, elsőnél nem volt semmi ilyen panasz.


Válaszotokat előre is köszönöm.



2020. nov. 17. 19:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen 🥰❤️ remélem neked is minden rendben lesz 🥰
2020. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A normális mensi szerű mit jelent? A vérzéshez görcs is társulhat és az még mindig normális?
2020. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Normális ha ugy vérzel mint amikor menstruálsz, s menstruáció görcsökkel párosul.

Akkor van baj, ha ömlik beloled a vér, sötét es közben nagyon szúródik a hasad es úgy görcsöl, hogy kb.nospa nélkül nem bírod ki.

2020. nov. 23. 22:15
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát nekem pár napja volt kb 3 evőkanálnyi élenk piros vérzésem, és menstruációs görcsöm, és az orvos UH-n nagyon sok leválàst látott és azt mondta, hogy fenyegető vetélés. Az egyik orvos szerint ez egy tragédia lehetősége, a másik szerint normális?? Összezavarodtam
2020. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nyilván minden terhesség más.

Nekem belül nem volt vérzés (hematoma), s nem volt leválásom.

Ha kívül keletkezik a verzes az a normális.

2020. nov. 23. 22:29
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem tudta egyik doki se megmondani mi okozza az időszakos barnázást. Tegnapelőtt halvány rózsaszín pecsét pár órára rá enyhe barna. Tegnap doki látott nem tudja mi az oka, de belül semmi kórosat nem lát és 5 nap alatt 4mm-ről 8mm-re nőtt a pici és a szívhangja is rendben van
2020. nov. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Akkor lehet neked is a gyors növekedés.
2020. nov. 24. 12:20
 18/21 anonim ***** válasza:
A vérzés mellett volt görcsötök is?
2020. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nekem csak ha nagyobb mennyiségben jott a vér, amúgy pecsetelonel, nem.
2020. nov. 24. 18:47
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem semmi görcs nem volt és nincs most se. Létezik gyors növekedésnél is ilyen h pecsételés van?
2020. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!