Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol rúgdos a faros baba?

Hol rúgdos a faros baba?

Figyelt kérdés
26 héten faros volt a babom azota nem éreztem volna nagy mozgást. Alhasba feszül a hasam baloldalt fent rugdos a picurka meg jobboldalt köldök tájba esélyes hogy befordult? Védőnőnél a szivhang köldökkel egy irányba volt meg picit lejjebb valakinek volt igy és fejvégü lett? 29+5hetes vagyok 2 dik baba! első farfekvés miatt volt császár
2020. nov. 17. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat kaptam a hólyagomba, hogy bepisiltem. :)
2020. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem az utolsó előtti héten fogta magát, és megfordult.

Nyugodtan feküdtem, oldalra fekve, egyszer csak érzem,

hogy elindult, és szabályosan megfordult fenékkel a világ felé.

Éreztem a fejecskéjén a gyomron tájékán, a bordáimnál.

Sajnos többet nem forgott, császár lett a vége.

2020. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nekem. Jobb oldalt fent pupos kicsit remélem a popsija miatt :) nem akarok még 1 császárt
2020. nov. 17. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ott volt púpos és fejvégű volt, de hát ez rád nézve semmi biztos.
2020. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze tudom december 1-én megyek uhra bizakodom nagyon
2020. nov. 17. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 20 hét óta (azóta biztosan, lehet h előbb is az volt) fejvégű fekvésben van. Sokszor érzem h lent matat. De fent jobb oldalt a köldököm felett sokszor úgy odafeszíti a fenekét, hogy elég kellemetlen, lesz egy nagy pukli 😄De imádom 🥰


32hkm

2020. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is köldök tájba felett nyomja ki magát meg baloldat van nagyobb rugása:) boldog babavárást kívánok neked :)
2020. nov. 17. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a 31.heten fordult be. Onnnan lett gyanus, hs ultem pl kocsiban kozvetlen a melleim alatt ereztem eroteljes rugasokat. Az UH utana ala is tamasztotta, hogy befordult. Hol egyik, hol masik oldalt rreztem, majd ilyen kinyomasokat is csinalt, rendesen puklik lesznek felul. Ha oldalt fordulok pedig fent egy tenyerni gomboc lesz, gondolom a popsija :)
2020. nov. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!