Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti se tudtok már...

Kismamák ti se tudtok már aludni esténként? (3.tri.)

Figyelt kérdés

Sziasztok


32 hetes vagyok, de már pár hete egy körül felébredek és biztis, hogy 4-5ig ébren is vagyok. Nem tudok aludni nem vagyok álmos. :/

Napközben meg majd elalszom néha :D más is van így?


2020. nov. 19. 03:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelen 😅

Én a 38. Hétbe vagyok de el se bírok aludni szinte hajnal 1 ig😅 alszok 2-3 órákat felébredek. Néha napközben tudok pihenni kicsit. Kitartást már neked sincs sok hátra.

2020. nov. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 32 hetes terhesen állandóan pisilni kellett éjszaka. 2-3 alkalommal biztos, hogy keltem viszont azon kívül szerencsére remekül tudtam aludni. Nappal is mindig aludtam 1-2 órát. Holnap lesz 2 hetes a lányom 😌😌😌...bárcsak pisilni kéne felkelnem éjszaka...pedig egy áldott jó baba...csak akkor sír ha éhes de van, hogy 1-2 órát fent van és nem tudom vissza altatni...máskor meg 20 perc alatt lerakom. Ha teheted akkor nappal is pihenj.
2020. nov. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is úgy vagyok, hogy ha felébredek, utána órákig csak forgolódok.
2020. nov. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most vagyok 32+1. És megnem tudom mondani mikor aludtam ki magam úgy igazán... Vagy úgy egyáltalán 😅

A baba is rugdos nyom ... Akkor alapból sehogy sem kényelmes feküdni... ha mégis jó akkor egyből pisilni kell...

Egyedül fejjel lefele nem próbáltam még aludni 🤦😅 de én mar feladtam... 😂

2020. nov. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terhességi insomnia, nekem is volt, nagyon rossz. Pláne, ha végig dolgozza az ember a terhességét, akkor napközben sincs pihenés.
2020. nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!