Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség közben hogy szabad...

Terhesség közben hogy szabad nemi életet élni vagy szabad egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nemrég terhes lettem és érdekelne h ilyenkor szabad-e közösülni ha igen akkor hogyan vagy mire kell nagyon vigyázni.

2020. nov. 20. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Végig lehet vàrandòssàg alatt is szexelni. Kivève ha vèrzel, akkor a nőgyógyàsszal kell egyeztetni, hogy meddig ne, ès mit tegyèl a vèrzès alap okànak megszüntetèsèèrt.
2020. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindegy hogy hogyan? Mert mi inkább a kemény szexet szeretjük... Kicsit aggódok h a picinek baja lehetne belőle...
2020. nov. 20. 17:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
orvos nem mondta?
2020. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván keményen szexelni nem nagyon kéne, azért óvatosabban.
2020. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök logikus kérdés.

Hol okozhatsz gondot? Méhszájnál. Ergo, a kemény szex könnyen olyan fizikai hatást válthat ki, ami hatással lehet a méhszájadra, esetleg méhedre valahogy.

Mit jelent a gond: a vérzés. Ha vérzel, az már vagy késő bánat vagy jel hogy legközelebb óvatosabban kellene. Vér mennyiségtől is függ.


Az első hetekben fizikai behatás okozhat leválást (biciklizni is ezért nem ajánlott, mert az ülésen tompítás nélkül átveszed az út rezgését, a bukkanókat), de alapvetően úgy van kitalálva az ember, hogy ne legyen gond a szex. Mindenesetre óvatosan.


Mi is azok voltunk, mégis volt egy pár hét, amikor minden együttlét után barnáztam. Aztán jött pár hét amikor az orgazmus olyan hasi keményedést okozott, hogy nem bírtam vele. Test és terhesség függő a kérdés.

2020. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra kell vigyázni, h.ha vadabbul szeretitek esélyesebb, h.pici hámsérülésed lesz. Ez pedig a kórokozók melegágya, ami terhességnél veszélyes is lehet. Szex után pisilès és mosakodás fontos szerintem.Illetve, ha vlmi kellemetlen ne csináld.
2020. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, panaszmentes terhesség esetén.


Persze vannak azért dolgok amik változnak.


Nálam például:

- bizonyos pózokban fájdalom (lovagló, hátulról)

- kB 10-12. héttől orgazmuskor kemenyedes, ami a terhesség előre haladtával egyre kellemetlenebb lett.


Nyilván a 10.hettől kB felejtős, hogy hason belenyom az ágyba, vagy ha már nagyobb a pocak, feltolja a lábad egyes pozoknál.

2020. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a terhesseg megallapitasanal mondta a doki h nem javasolt - veszelyeztetett vagyok...
2020. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hajni Poszuk válasza:
22%
Mi ugyanúgy csináltuk varandosan mint előtte (vadul) és 2 terheseggem volt így nem volt velük semmi probléma ja és másodjára ikrek voltak és így sem
2020. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Én mikor pozitív lett a teszt felhívtam az orvosomat. Nem emiatt hívtam, de magától mondta, hogy amíg nem biztos a terhesség hanyagoljuk a házaséletet.
2020. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!