Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bakteriális fertőzés terhesség...

Bakteriális fertőzés terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Néha több, néha kevesebb átlátszó folyás miatt elmentem ma az ügyeletre, és az orvos megállapította, hogy bakteriális fertőzésem van. Kérdeztem és azt mondta, hogy veszélyes a babára és leszidott, miért nem mentem hamarabb. Azért nem mentem hamarabb, mert a védőnővel is beszéltem, hogy sima vizes hüvelyi folyás normális terhesség alatt, más tünetem nem is volt, nem gondoltam volna, hogy baj van. De nem hagytam annyiban, csak azt éreztem, hogy el kell menni. Antibiotikumot és kúpot írt fel az orvos, csak sajnos reggel tudok elmenni kiváltani, mert a közelben lévő összes gyógyszertár - ügyeletes is - zárva van. Nagyon félek, nehogy baja legyen a babának, ne adj isten koraszülés. :( 29. hétben járok. A néhai vizes folyáson kívül semmi más tünetem nincs. Volt valakinek hasonló már? Lett belőle probléma? Köszönöm ha válaszolsz, kérlek a negatív kommentektől kíméljetek.
2020. nov. 21. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi gond. Nekem hüvely gombával volt gondom heteken át sajnos folyton vissza jött , 37 hetes vagyok , baba teljesen jól van.
2020. nov. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, őt védi a nyákdugó, erre való.. Nekem is volt gombás fertőzésem, alig volt panaszom, csak annyi, hogy a csiklómnál érzékenyebb volt mosakodásnál, meg ilyen fura volt, majd másnap piros id lett..Akkor kaptam kombinált hüvelykúpot és krémet is, amit páromnak is kellett használni. Viszont nekem egész terhesség alatt mindennapos a vizes, esetleg fehéres folyás, szagtalan, hormonális, dokim mondta, hogy full rendben van. Neked kenetet vett vagy miből tudja a doki, hogy bakteriális?
2020. nov. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vett kenetet de amiatt jövőhét szerdán kell telefonáljak.
2020. nov. 22. 08:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Így is én kérdeztem rá, hogy akkor mitől is lehetett a folyás... Akkor mondta, hogy bakteriális fertőzés. 😣
2020. nov. 22. 08:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt bakteriális fertőzés Klion D 100 hüvelytablettát kaptam, nem lett gond.
2020. nov. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!