Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyi idősen mindenki ilyen...

Ennyi idősen mindenki ilyen nehezen viseli már?

Figyelt kérdés

Sziasztok

35hetes terhes vagyok. Állandóan feszül a hasam. Már szinte semmit nem bírok sokáig clni. Fáj a derkam, fáj a hasam. Vannak menzi görcseim elég sok, de elviselhetők. Melegvízben már nem tudok fürdeni/zuhanyozni mindíg begörcsölök. Feküdni már sehogyan sem jó. Már az összes ruhám kényelmetlen. Ki hogyan viselte ezeket az utolsó heteket? Köszönöm


2020. nov. 21. 23:47
 1/9 grafno ***** válasza:
92%

Az asszony is nehezen viselte as utolso heteket. De tul eltek es azota mar eltelt par ev😂

Kitartas nektek

2020. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Szia. Nem akarlak elkeseriteni, lehet neked nem igy lesz(szivembol kivanom), de nekem a 37.hettol meg szornyubb lett minden :/ 35 hetesen mondtam azt, hogy na jo ez valoban mar terhes, de azert meg birhato... megnott a hasam, lassabban ment minden, pihegtem, de meg takaritottam vigan, lesetaltam 2 km-t, derekam sem fajt, pedig gerincferduleses vagyok..Na aztan meg jott minden, becsiptem a hatam, ami tornara szerencsere kiengedett 2 nap utan, meg nagyobb lett a hasam, ha fordulok az agyban hat mar rendesen faj, csak dolok, mint a zsak krumpli, pedig kis termetu vagyok es 11 kg t hiztam..A farok/keresztcsontom az mintha kette akarna torni, joslozok, a medencem feszit,konkretan mindem feszit, sajog mar odalent... zsibbadnak kezeim, labaim, most mar csak azt csinalom, amit tenyleg muszaj, sokat pihenek.. Hetfore vagyok kiirva, akkor kell mennem ctg re is a dokimhoz, de en mar nagyon remelem ma beindul a szules, itt a hidegfront is...
2020. nov. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem viseltem nehezen, még a szülés előtti napokban is sétáltam 5-6 km-t hegyen föl-le, mert már nagyon akartam szülni. Egyedül az alvás volt kényelmetlen.
2020. nov. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 39 hetes vagyok, minimális vizesedésen kívül igazából nincs semmi panaszom, nem fáj semmim. Szóval jól viselem. Bárcsak a szülés is ilyen jól menne majd. De az már túl szép lenne így a legrosszabbra számítok.😅 Sok erőt és kitartást kívánok!
2020. nov. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Az első volt a legrosszabb. Most a 3. a "legkönnyebb"

Szintén 35.hétben vagyok. Nehéz hajolni, nehezen kapok néha levegőt pedig a hasam már 28.héttől lement.

Fáj a forgóm, de közel sem annyira mint az elsőnél. Ott gyakorlatilag olyan voltam mint egy rokkant, pedig 28 éves voltam,most meg 34. 😅

Leszámítva, hogy nagyon csúnya viszeres a bal lábam a vérnyomásom kezd megint elszabadulni, megvagyok. Jobban parázok attól, hogy program császáros leszek (első 2 sürgősségi császár sok komplikációm volt) , de idő előtt megindul magától és baj lesz.

2020. nov. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32.heten volt egy ilyen fizikai melypontom, elotte-utana surogtem forogtam.
2020. nov. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
40 hetesen bútort szereltem össze és megsütöttem a családnak a szokásos 4 kg mézeskalácsot. 😅 Semmi bajom nem volt. 😊
2020. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen jól viseltem. 40 hetesen még sétáltam, lépcsőztem, nem vizesedtem. Bármit meg tudtam csinálni. Sztem ez változó mindenkinek.
2020. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
En 35.hettol mar menni alig tudtam. Mintha vasgolyot cipeltem volna. Az agyon hanyatt alig tudtam megfordulni jobbrol balra. Mas meg szalad. Nem is ertem.
2020. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!