Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dél körül jön a remegés,szèdül...

Dél körül jön a remegés,szèdülès, rosszullét. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Napok óta dél körül hirtelen rám tör a rosszullét.

Először azt hittem,hogy rosszul ètkezem.

Reggeli általában natúr joghurt, gyümölcsökkel.

Ma direkt pur-pur kenyeret ettem májkrémmel sok zöldséggel,mert azt hittem kevés a joghurt+ gyümölcs,de ugyanúgy délben megint rám jött ez a fura érzés.

Ilyenkor gyorsan ebèdelek,elfekszem és hamarosan jobban leszek.

Lehet terhessègi cukros lettem vagy mi bajom lehet?


2020. nov. 23. 12:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
11 hetes vagyok,az kimaradt.
2020. nov. 23. 12:58
 2/14 anonim ***** válasza:
cukrod rendben?
2020. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja most olvasom, hogy neked is ez jutott eszedbe.Nézesd meg.Ha van orvosod beszélj vele.Nekem a cukrommal volt gond hasonló tünetekkel.
2020. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jövő héten kedden megyek az orvosomhoz.

Egyébként terhessègi cukrot csak jóval később néznek ugye?

2020. nov. 23. 13:10
 5/14 anonim ***** válasza:
22 héttől 26 hétig ha jól tudom.
2020. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az még igen messze van.

Az orvosomnak feltètlenül említem majd.

2020. nov. 23. 13:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Vegyél egy mérőt, kb 5-6 ezer Ft. Kaja után 1 órával mert meg, nem lehet több mint 7. És kaja elott is merj, ha 4 körül van, simán lehet, hogy azért vagy rosszul ilyenkor.
2020. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,szerzek be egyet.
2020. nov. 23. 13:55
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 14 hetesen nézték a terheléses cukrot, mert apukám cukorbeteg. Szerencsére jók lettek az értékek. Nem tudom, hogy meg kell e ismételni a 24.héten,azt majd a terhesgondozáson a dokim eldönti, védőnő szerint nem biztos, hogy kell mégegyszer, jövőhéten kiderül. Szóval ha indokolt csinálnak korábban terheléses cukrot.
2020. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rendben volt a cukrom amikor mérték, mégis volt ilyen napom amit írsz. Ettem pár db szőlőcukor ilyenkor, és jobb lett. Szoptatás alatt is előfordult sokszor, pedig minden eredményem jó volt akkor is. Sose fog kiderülni mi lehetett.
2020. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!