Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszter közepe, fájó...

Első trimeszter közepe, fájó méh. Normális?

Figyelt kérdés
Pár napja fenyegető vetélésem volt, de egyelőre megúsztam. Szigorúran fekszek, viszont ha fel kell állnom egyetlen percre is, nagyon fàj és feszít. Mintha mázsás súly húzná. Ez normàlis? Volt így valaki?
2020. nov. 23. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :(
2020. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem normális sajnos.
2020. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez elég szomorú. Fekve nem érzem. Nem lehet méhszalag nyúlás?
2020. nov. 23. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Két gyerekem van, de a méhszalag nyúlása nem ilyen. Reméljük nem lesz baj, de ez nem normális szerintem. 2. vagyok.
2020. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet felfáztam? Mintha a húgyutam is görcsben lenne
2020. nov. 23. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Az lehet, nagy gond,irany az orvos,vizelettenyesztes szukseges es a babara is jo lenne ranezni, ha ennyire faj a hasad
2020. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen az elején, ha felálltam, úgy éreztem hogy húzódik a hasam. Meg mintha nehéz kő lenne benne. Csak az első néhány hétben volt, utána elmúlt. Most már 30 hetes és semmi baja, szépen gyarapodik.
2020. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig akkor fájt eléggé az első trimeszterben a méhem, amikor “megkellett volna jönnie”, bár nem tudom pontosan mit érzel de ha nem múlik, akkor irány a doki 😕
2020. nov. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!