Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt covidos kismama?...

Van itt covidos kismama? Kinél hogy kezdődött?

Figyelt kérdés
2 napja dugul az orrom-folyik-dugul felváltva. Sokat fáj a fejem is. Ízeket-szagokat érzek és lázam sincs. Háziorvos megkérte a tesztet de ugye mire ki jönnek azok napok. Férjem covidos. 37 hetes vagyok.
2020. nov. 26. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ma lettem elég ramatyul. 38 hetes kismama vagyok. Férjem hétfőn belázasodott, köhög de mivel csak 1 napig volt láza nem kért tesztet a háziorvos. Ma délutántól már nekem is hőemelkedésem van, köhögök és fáj a fejem. Ízeket szagokat én is érzek. Holnap hívom a háziorvost. Nem tudom mi lesz eléggé aggódok, nagyon közel van már a szülés.

Férjed igazolt covidos? Neki is ugyanazok a tünetei?

2020. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen igazolt covidos, de semmi baja. Csak munkahelyen letesztelték mert többen rosszul lettek, ez volt pénteken. Én kedd óta vagyok így. Csak mivel nincs láz meg ilyenek, nem tudom vajon ez is lehet e covid.
2020. nov. 26. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömnek ma teszteltek pozitívat 34 hetes terhes. Ő nem érez szagokat, ízeket egy hete, izületi fájdalmai vannak, pár napig volt nehéz légzése, láza nem volt.

Férje is covidos, tőle kapta el a kismama, neki volt láza, nehéz légzés, szag és ízérzékelés vesztés, fáradtság, izületi fájdalmak.

2020. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen én. Torokfájással kezdődött, orrdugulás, szájszárazság majd hőemelkedés minimális láz, aztán ezek elmúltak jött az íz szagvesztés. Természetesen nagyon rosszul éreztem magam. Ma volt az első tünetmentes napom. 39hetes vagyok, kiírt dátumom előtt 2 nappal telik le a karantén.
2020. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem torokfájás nincs, csak az orrdugulás, fejfájás, meg nekem is szárad a szám, az is fáj szinte. Meg most sajnos a vérnyomásom is vacakol.
2020. nov. 26. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet covid. Sokaknak van csak hoemelkedese vagy az sem. Covidos családtagok ismerősök közül senki nem volt lázas.
2020. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok a tesztre. Csak sajnos annyira terheltek akik végzik hogy ebből valószínű hogy jövőhét lesz.
2020. nov. 26. 20:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es. Ha karanténban vagy akkor a kötelező vizsgálatok(nst) is elmaradnak vagy mi van ilyenkor? Csak a jó szerencsében bízhatunk hogy nem lesz időközben baj?
2020. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8#

Sajnos igen elmaradt. Bízom benne, hogy nincsen baj legutóbb 2 hete minden rendben volt a babámmal tökéletes volt minden eredménye. Pont egy hét múlva elvileg már mehetek vizsgálatokra ha addig ki nem bújik.

2020. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na igen, nekem is jövőhéten kéne visszamennem, de így én sem mehetek hogy ha az vagyok és le fertőzöm a dokim. Ez a legrosszabb mikor szinte az utolsó hetekben kapják el a kismamák.
2020. nov. 26. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!