Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemrég teszteltem pozitívat. ...

Nemrég teszteltem pozitívat. Dohányoztam eddig. Kinek mi segített a gyors leszokásban?

Figyelt kérdés

2 napja teszteltem pozit,azóta nem gyújtottam rá de rettenetesen hiányzik.

Ki mivel tette könnyebbé ezt az időszakot?


2020. dec. 7. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Akaraterővel.
2020. dec. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Allan Carr végre nem dohányzom könyvét elolvastam kétszer, kicsit olyan mint egy hipnózis, eléggé átprogramozza az agyat.

Amúgy ezen kívül fizikailag nem volt könnyebb, három napig csak sírtam annyira szenvedtem 10 év után, és két évig míg nem dohányoztam, sokszor álmodtam vele és irigykedtem akik cigiznek.

Olyan érzésem volt, hogy sose lehet teljesen leszokni? Olyan mint az alkoholistáknál egy pohár bor, örökké alkoholisták lesznek, ha már nem isznak akkor is?

Végül igaz lett, mert miután nem szoptattam, és elmentünk randizni férjemmel, egy szál mit számít alapon sajnos visszaszoktunk mindketten.

2020. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
#2 Nem lehet leszokni, csak úgy dönteni, hogy nem cigizel többé.
2020. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első terhesség alatt sikerült,de sajnos szoptatás után elkezdtem megint.

Nagyon nehéz😪

Próbálok arra gondolni,hogy nem tehetem ezt mikor van aki szinte bármit megadna egy kisbabáért...

2020. dec. 7. 10:40
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Fejben dől el. Az egyik barátnőm két kicsit nevel az egyik 2 a másik 2 hónapos. Az elsőnél leszokott terhesség alatt és utána sem cigizett. A másodiknál sem. Most pedig megint rászokott. Én is letettem a teszt után. Van egy nyolc évesem és egy három hónaposom. Azóta nem dohányzom. Nem mondom, hogy néha nem kívánom de nem kell... Megkell állnod.
2020. dec. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem naponta többször egy videót,amin egyértelműen látszik,hogy mennyire megviseli a babát akár egy szál cigi is. Na ezt nagyon nem akartam a magzatomnak. Mindig amikor rá akartam gyújtani megnéztem. Aztán ki is dobtam a cigit,így nem is volt akkora a kisértés. Aztán volt egy jobb időszak amikor nem is hiányzott már. Félidőben viszont megint volt vagy 2hét amikor megvesztem egy szál cigiért. De nem vettem,pedig egyszer majdnem kifutottam a dohányboltba,hogy na most nem bírom tovább. Akkor már éreztem mozogni,akkor az tartott vissza. Beraktam egy filmet és eltereltem a figyelmemet. Utána már nem hiányzott annyira,most 1 éves azóta sem gyújtottam rá,mondjuk szoptatok. Nem könnyű tudom,de meg kell állni. Mert a csak egy szálból kettő lesz,aztán meg már három...és így tovább. Az meg már tuti nagyon átmegy a babának. Kitartást! Gondolj arra hogy ha emiatt lenne valami baja,hogy számolnál el magaddal? Akkor már késő bánat.
2020. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig cigiztem, aztán rájöttem, hogy milyen ócska jelenség úgy nőnél, mint férfinál. Àllandóan büdös a hajam, a ruháim. Beépítettük a teraszt a nagyszobába, és nem tudtam kiszellőztetni a ruháim, és az egesz lakás folyton egy ilyen ócska kocsmaszagot árasztott. Aztán egyszer volt egy felújítás a panel tetőrészén és láttam, hogy úgy dolgoznak a munkások, hogy lóg a cigi a szájukból, és arra gondoltam, hogy én az egyetlen életem elegánsan szeretném élni, nem pedig ilyen alpári gusztustalan szokások rabjaként. Utána fogtam egy tollat meg egy számológépet, és kiszámoltam, hogy visszafogott dohányos létemre (2 nap = 1 csomag, plusz cigihez kávé kell, a hétvégi kimenőknél jobban csúszik a koktél vagy a sör vagy bàrmi cigivel) elköltöttem egy év alatt egy kétfős 5 csillagos all inclusive török nyaralás áràt, és egész évben egy büdös úton és munkahely bejárata előtt cigizős undorító látvány lehettem.

Nos, le lehet pontozni, de életem legjobb döntése, legnagyobb önkritikája, és leghasznosabb felismerése volt, hogy a cigi úgy ahogy van GÁZ.

2020. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamiert konnyen letettem masnap ahogy kiderult. egyaltalan nem vagytam ra mai napig nekem is fura. Viszont lassan 4 hos a babam es nemreg kezdett el hianyozni, de inkabb a rituale hogy kimegyek 10 percre a ferjemmel dumizni es kozben elszivni 1 cigit. Mivel szoptatok igy nem lehet de a vagyakozas mar elindult 😞 meg az is hianyzik hogy melle igyak 1 pohar bort 😜
2020. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!