Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-ik hétben járok. Ma délután...

19-ik hétben járok. Ma délután mintha éreztem volna babóm mozgását. De nem olyat, mint amilyet sok helyen olvasok. Buborékolást. Stb. Inkább furcsa remegést. Ez már ő? Kedden megyek dokihoz, valamit mondanom kell neki.

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

igen ez már Ő lesz!!

Boldog babavárást

2008. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt buborekolas, inkabb olyan volt, mintha a beleim mozognanak. Es nekem is volt remeges. Szerintem ez mar lehetett o. :o)
2008. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kis kaparászást éreztem először :) Ez mindenkinél más.

Boldog pocakosodást!

37 hetes kismami

2008. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
HŰ HA! Nekem a buborékolás felső burokrepedést jelentett! figyeld, nehogy szépen lassan észrevétlenül szivárogjon a magzatvíz.
2008. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy ő volt, nekem is így kezdte.

Ha gondolod az orvosnak és a védőnőnek is mondhatod, hogy érezted a picit mozogni, ezt beírják a kiskönyvbe is, majd ezentúl minden alkalommal.

Minden jót!

25 hetes kisanya

2008. nov. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem kis rezgés formájában jelzett először, nem buborékolt, szerintem is őt érzed. Most már egyre erőssebb lesz. Boldog babavárást! 40 hetes kismama.
2008. dec. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!