Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, eddig...

5 hetes terhes vagyok, eddig eros tuneteim voltak de a mai nal szinte semmi, jelenthet bajt?!

Figyelt kérdés
eddig mindig hanyingerre keltem este is hanyingerem volt gyomrom egett gorcsolgettem stb de ma semmi, adhat okot aggodalomra? 21-en megyek dokihoz

2020. dec. 10. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Hála Istennek!

Az a jó, ha nincs hányinger és görcsölés.

2020. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Marmint mikortol mindig?

Hanyinger 5.-6. heten kezdodik, megfelelo hcg termelodese utan.

2020. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha elmúlik, ne aggódj. Fura, hogy ilyen korán már van tüneted. Nem lehet, hogy korábban fogant?
2020. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, nekem az egyetlen tünetem a mellfeszülés volt, ami egy héten belül elmúlt (később vissza-visszajött), és én is megijedtem. De nem jelentett problémát.


16 hkm

2020. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sok tünetem volt az első trimeszterbeb, de az a kevés is volt, hogy napokig eltűnt. Nem egyszer pánikoltam be emiatt, de nem lett gond.
2020. dec. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen korán nem jellemzőek a tünetek 6-7. hét környékén, de van akinek akkor sem.
2020. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság azóta, hogy vagytok? Ugyanebben a cipőben járok. Az ötödik hét negyedik napján hánytam is, majd fokozatosan jobban lettem. Most a hatodik héten járok, és nem érzem, hogy komolyabb tüneteim volnának. Próbálok megnyugodni. Mesélj te is!
2021. jan. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!