Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért őrizgetik a terhességi...

Miért őrizgetik a terhességi teszteket?

Figyelt kérdés

És hol?

Ez nem undi? Én ha csinálnék egy tesztet, valamire jutnék belőle; megpróbálnám megállapítani, hogy pozitív-e, esetleg megérzésre hagyatkozva is, hogyha pl nem egyértelműek a csíkok rajta; tehát akkor akkor megpróbálnám megérezni, hogy 'az most mit jelent' ; és akkor utána pedig rögtön kidobnám.

Nem még, hogy azon mesterkednék, hogy pl hogy rakjam le a pasim elé minél kreatívabban. Ez egyszer már le volt pisilve; és nem tudom, hogy ilyenkor szokták -e lefertőtleníteni; de ha igen, szerintem még úgyis elég undorító nekem ez, bocsi.


Tehát azt kérdezném szeretettel, hogy minek őrizgetik, akik őrizgetik ? :)


Én ezt tehát kedvesen próbálom kérdezni, megfogalmazni, tehát nem szemrehányóan, semmiképpen sem.


Amúgy pl ha bebizonyosodna, hogy nekem babám lesz (vagy eleve úgy érezném, és lehet, hogy akkor teszt se kell), akkor tehát én simán bejelenteném a páromnak; nem trükköznék tehát így, mint a filmekben; hogy hova rakja a kiscipőt; meg még akár, hogy órákig is nem a kukában őrizgessem a lepisilt tesztet. Tehát ilyet nem csinálnék. :)


A kérdésem nem lenéző, csak kíváncsi vagyok, hogy ezeket az embereket mi hajtja. :):):)


Előre is nagyon szépen köszönöm válaszaitokat.



2020. dec. 10. 22:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Első gyermekem nehezen jött össze, ezért tettem el. Második ugyan sokkal könnyebben összejött, de azért tettem el az övét is, mert a nővéréét is.
2020. dec. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%

Nekem sima tesztcsíkos terhességi tesztem van, 2 darab, mert először nem voltam megelégedve az erősséggel, így 3 nap múlva teszteltem megint :D Én a tasakjába, majd a dobozába tettem vissza őket, szóval semmilyen használati tárgyunkhoz nem ér hozzá, és megvallom, néha előveszem, mert kedves emlék! Sőt, le is fényképeztem őket a tenyeremben a babanaplóba.

Amikor kémiai volt, no azokat a teszteket kidobtam.

Lehet, hogy valakinek nem számít, de a legtöbb embernek kedves emlék, mivel az első kézzelfogható dolog, ami a gyerekével kapcsolatos.

26 hkm

2020. dec. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%
Eszembe sem jutott eltenni, ahogy a köldökcsonkot se (uramjézus, unokatesóm mutogatta nekem becelluxozva az emlékkönyvbe, hát majdnem lehánytam), se a kiesett fogakat.
2020. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Én babanaplóba ragasztottam a tesztet, örültem, hogy nem tűnik el róla a két csík, és vissza tudom nézni, szép emlék. :)

Babacsonk is meg van valahol egy dobozban, és a fogacskákat is őrizzük még... :D

12 éves, a sok régi emlék visszahozza a múltat, mintha tegnap lett volna. :)

2020. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
Mindigis imadtam emlekeket nezegetni,pl anyukamek apam korhazi szettjebol a sapit, a karszalagunkat, talan meg a csonkot is,illetve egy egy kesobbi hajtincset is eltettek. Ezen kivul en szerettem nezegetni a varamdosgondozasi kiskonyvet is. Nem tudom,egyszeruen csak jo erzes. Pl a zarojelentesen elsirtam magam (marmint amit anya kapott,mikor megszulettem.) En a kisfiamnak vettem egy babanaplot, minden uh kepet lefotoztam teloval,elohivattam,hogy meglegyen tobb peldanyban is. Teszt nekem is megvan. Nekem nem kupakos volt,nem epp a leghigienikusabb. Egyelore a tesztes dobozban hever,majd valamit kitalalok,hogy hol legyen a helye.
2020. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%
Párom kérte, hogy tegyük el emlékbe. 2 évig vártunk a babára.
2020. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%
Én eltettem,beragasztottam a fénykép albumba, ahová az uh képeit meg később a csecsemő kori képeit is. Lehet semmi értelme, de nekem így tetszett. Amúgy sok mindent megért az ember, mikor ő kerül gyerekvállalás közelébe. Mondjuk nem mindent,de vannak dolgok, amiktől korábban én is azt gondoltam hogy hülyeség
2020. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
három pici babára is csak a tesztek tudnak emlékeztetni. Mindhárom megvan.
2020. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki undorodik az ilyentől a sajá gyerekével kapcsolatban , mit tesz majd a kakival hányassal orrvaladekkal? Ne adj isten egy betegség következtében ápolásra szoruló családtaggal....erdekes....
2020. dec. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem fogom őrizgetni. A pisiben baktériumok vannak, meg a már megemésztett dolgok, amit a szervezet kiürített, már nem kell. És pl nekem fura, hogyha valaki lefertőtlenítés nélkül , csomagolatlanul, sőt, még ha csomagoltan is őrizgeti egy olyan helyen, ahol bárki hozzányúlhat, és esetleg pl nem tudja, hogy mondjuk lehet, jó ötlet lenne utána kezet mosni, meg még ha mondjuk nem is tudja, mikor került oda, lehet, hogy vannak rajta még élő baktériumok. A gyereked első pelusát se rakod el őrizgetni. :) Na, mindegy, szal elnézést, ha valakit most megsértettem volna, és nagyon szépen köszönöm az összes eddigi választ. (Amúgy a 19-esre is reflexből rányomtam a zöldet; de alapból nem nyomtam volna semmit szerintem, ha pontosan figyelek, de nem baj. :):)) Mindenkinek gyönyörű napot kívánok !! :)
2020. dec. 18. 03:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!