Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnátok leírni a baba...

Izabella1998 kérdése:

Hogyan tudnátok leírni a baba mozgását, illetve mikor mozdult meg először? 23/L

Figyelt kérdés
Rendszertelen a mensim sajnos évek óta. Dokinál mostanában nem jártam, viszont tesztet egyszer csinaltam meg oktober kornyeken az halvany pozi volt utana elmentem dokihoz. 16mm nyalkahartya nem latott semmit. Aztan teszteltem de negativ lett. Viszont kb 1hete erzek valamit a hasamban. Foleg este, de napkozben is. Mintha valami kis idegrangas lenne vagy apro kis buborek. Es kezzel is erezheto. Szerintetek talan ez lehet baba megiscsak? Nem ertem ezt mar..
2020. dec. 12. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de lehet más is, én amikor terhes voltam, fogdostam a hasamat és hol a lányom rúgott, hol meg kitapintottam egy hasban futó eret és az lüktetett.
2020. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvos és teszt is igazolta, hogy nem vagy terhes és most az a kérdés, érezhetsz-e magzatmozgást? Nem, az csak terhesen lehetséges.
2020. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha oktober környeken lett egy halvan pozi teszted max 8hetes lehetsz,iLenkor esely nincs arra h erezd a baba mozgasat plane ugy hogy a doki megmondta nem vagy terhes.Bekepzeled sajnalom
2020. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

17 hetesen éreztem először..és állítólag ezzel még egészen korai volt a dolog. Még nem érezhetsz ilyet.

Egyébként leírták előttem, az orvos és a teszt szerint sem vagy terhes. Beképzeled az érzést az alapján amiket itt olvasol. (Apró buborékok)

2020. dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20 hetes lehettem kb mikor először éreztem, pobtosan nem tudom, több mint egy évtizede volt.

Figyelj Kérdező, a teszt negatív, az orvos semmit nem látott. Biztos, hogy nem vagy terhes. Másrészt ennyire hamar érezni sem lehet, hiszen annyira pici még az embrió, hogy szinte "semmi".

2020. dec. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18 hetesen éreztem a másodikat kisfiú lányomat 17 hetesen
2020. dec. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!