Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltak tuneteid az elso...

Voltak tuneteid az elso trimeszterben?

Figyelt kérdés
A menzesz kimaradasat nem szamitva, volt barmilyen terhessegre utalo tuneted?
2020. dec. 13. 08:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
34 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt de nem durván. Átlag heti 2-3 hányás,az sem reggel,hanem inkább délután,plusz fogat mosni nem tudtam rendesen,vettem enyhébb fogkrémet meg puhasörtés kefét mert úgy nem öklendeztem annyira. Volt még egy kis mellfeszülés meg egy kis mensiszerű görcs de nagyin enyhe.
2020. dec. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire volt. Hányás, émelygés, szagundor, ólmos fáradtság. A fáradtság elmúlt a 12. hétre, a többi a 15. hétig tartott.
2020. dec. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fájtak a melleim, bizonyos szagoktól undorodtam és néha felfordult a gyomrom.
2020. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia én 7 hetes vagyok. Az én tüneteim szédülés, émelygés. Hirtelen éhség érzet és ha nem eszek akkor képes vagyok rosszul lenni. Szörnyű érzés remélem hamar elmúlik....4. baba lesz amúgy nem idegen érzések. Csak nagyon kellemetlen.
2020. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
5 hetesen már teszt nélkül sejtettem. Minden reggelt kávéval indítok, és rá se bírtam nézni, valamint nagyon feszültek a melleim. Hetedik héttől pedig jött a hányás, émelygés. Eltartott a 12. hetig. A mell feszülés egészen szülésig megmaradt.
2020. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak nagyon enyhe tünetek, és azok se mindennap. Sokszor keltem fel reggel úgy, hogy még az a kevés is elmúlt, és nem éreztem magam terhesnek.

Ezek voltak: mellfeszülés, délutáni aluszékonyság, puffadás.

2020. dec. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!