Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek, ugye nem lehet baj?

Nagyon félek, ugye nem lehet baj?

Figyelt kérdés

12 hetes várandós vagyok, genetikain minden rendben volt, de iszonyú félelmek gyötörnek.

Nem érzem magam terhesnek, aggódok, hogy baj lesz a picivel.

A nagyobb fiammal nem volt ilyen gond, amint jó lett a genetikai bejelentettuk mindenkinek, most elmondani sem merem, nehogy baj legyen. Nem tudom, hogy lehet ezt legyőzni?


2020. dec. 13. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Pillanat,hozom a josgombom.
2020. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezzel nem csak te vagy így. Kedden leszek 27 hetes, és még mindig nem merem elhinni :D

Mindig bizakodtam...majd 12 hetesen ha minden rendbenesz megnyugszom. Aztán majd ha a 18.hetin is oké minden....azután, hogy majd ha mozog. Aha, a kisasszony mai napig van, hogy egy teljes napon át nem hajlandó bejelentkezni. Most ott tartok, hogy majd ha megszületik, akkor nyugodt leszek, de valószínű akkor sem 😅

Nagy valószínűséggel nem lesz baj egyébként, de baj mindig lehet sajnos. 37 hetesen is, meg születés után is stb...

2020. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!