Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem törvènyszerű szülèsnè...

Ugye nem törvènyszerű szülèsnèl ordítani? Úgy èrtem hogy ez tènyleg ennyire fàj? Első lesz, ès nagyon fèlek ettől, meg hàt kicsit olyan szègyen is, nem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 22:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Hát én a vajúdás alatt elég hangosan nyögtem, jajjgattam... Magánál a kitolásnál már nem, nekem az már nem is fájt, éreztem, hogy feszít, de ott már egy hangom nem volt... Egyébként hidd el abban a helyzetben pont nem fog érdekelni,.hogy ki mit gondol...
2019. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%
2x szültem. Az elsőt egy hang nelkül, vegig viccelődve, a másodikat kicsit hangosan nyögve, az utolsó kitolásnál majdnem orditva mert annyira fajt. Nem törvényszerű ordítanj, ki mennyit bír. Nekem alacsony a fájdalomküszöböm, az elsőnél viszont a kitolásnál csak tolási ingerem volt fájásom egy sem. A kicsinél a kitolás nagyon rossz volt, de fél kilóval nehezebb is volt, mint a bátyja.
2019. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
Igen én is ezt gondoltam ameddig néztem a jön a baba Hadas Krisztával. Aztán oda kerültem, hogy vajúdtam 42 órát, nem tágultam, kézzel tágítottak és rájöttem, hogy nincs ciki a szülő szobán. Sem a kiabálás, sem a könyörgés egy korty vízért sem semmi. Van az a nő aki jól viseli minden úgy alakul ahogy a nagy könyvben le van írva befelé forduló. És van az akinek elmegy a türelme. Nem kell ítélkezni.
2019. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
33%
A szcientológusoknál tilos is.
2019. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
35%
Mikor már a halálomat kívántam nyöszörögtem néha, kitolásnál néha a nyomás végén pici nyögés kijött
2019. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%

Én a kitolasig csendben voltam, amikor nyomni kellett és elfogyott a levegő akkor nyögtem általában fel a nyomás végén.

Nem törvényszerű az orditas, de valakinél így jön ki, valaki pedig teljesen némán szül. Mindkettő normális, nem szégyen (ott nem is fogsz ezzel foglalkozni) és hidd el az orvosok szülésznők talalkoztak már mindennel, nem lepődnek meg semmin. Az viszont előfordulhat hogy szólnak, hogy ne erre menjen el az erőd..

Fura, de a szomszéd szobából pl olyan hangok jöttek mintha éppen akkor készült volna a baba (ha érted mire gondolok) jót mosolyogtam hogy ilyenek jutnak eszembe 😅😅

2019. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
27%

Nem szégyen, csak felesleges, magaddal cseszel ki, pazarlod az energiadat.

En az elsőnél össze-vissza vettem levegőt , es dumaltam, azzal voltam “elfoglalva” hogy en ezt nem akarom 😅 12 ora alatt lett meg a fiam, fajt minden, szakadtam, ultra fáradt voltam.

A második szülésre mar agyban készültem, nagy levegő, befelé fordulás , külvilág kizárása. Sokkkkkkal jobb szules volt, jobb vajúdás, könnyebb kitolás, 2 ora volt az egész.

Itt nem dumaltam, csak max hangosan vettem a levegőt.


(A szomszéd szobában a csaj ugy üvöltött mint akit ölnek, meg aztan sikitott!! Oké, faj, de na...)

2019. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
74%
Minden szülés más. Én csak szuszogtam meg nyitott szájjal vettem nagy levegőket. Ki is száradt a torkom, szülés után még egy napig fájt. Nem ordítottam, nem kiabáltam. Nem fájt annyira, mint gondoltam, de nekem könnyű szülésem volt, akár ma is újra csinálnám.
2019. júl. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%
A szules olyan mint a szex van aki halkan h mas meg ne halja tipus... Aztan van aki kiabal ordit. 😄
2019. júl. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
80%

Az "ennyire fáj" része mindenkinél más. Akinek nagy szerencséje van, annak csupán tízszer erősebb görcsei vannak, mint a legkomiszabb menstruáció, 8-10 órán keresztül.

Nekem nem volt ekkora szerencsém. Mikor az egyik orvos kézzel feszíti a medencéd, a másik csuklóid beléd nyúlva irányítja az elakadt babát, a harmadik meg a rekeszizmodba könyököl, miközben tolófájásod van, akkor csak azért nem ordítasz, mert levegőt se kapsz a fájdalomtól. Pàr napig utána levegőt venni is fáj, meg kicsit kellemetlen, hogy a hüvelyed végbéltől csiklóig repedt, mindkét irànyban varrni kell, de az már nem fáj annyira.

Mindeközben boldog vagy, hogy nem lett baja a picinek, és te is túlélted, mert egészen közel volt, hogy ne így legyen.

2019. júl. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!