Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 héten még mindig harántfekv...

20 héten még mindig harántfekvésben?

Figyelt kérdés

A kisfiam szinte az elejétől ült


De a kistesó még mindig harántfekvésben van.


Mag is volt így? Mikor fordul már valamerre?



2018. jún. 23. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bőven van még ideje ne aggódj ezen. A lányom is a 20 valahanyadik héten fordult fejfekvésbe.
2018. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 25. héten még ferde fekvésben volt. A 30. héten fordult be, és azóta is ugyanúgy fekszik, kpf. II.-ben.
2018. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 30 hetes uh-n ült még...
2018. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kisfiam egészen a 32 hétig ült, utána fordult be. Jó nagy mozgással, nagy élmény volt :D


De a kistesó nekem új, hogy tulajdonképp oldalt fekszik. Feje a jobb oldalamnál, popija meg a bal oldalamnál

2018. jún. 23. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:

27 hetesen a fiam is harántban volt még. De 34 hetesen is percekig fészkelődött, aztán elkezdtem a bordám körül érezni a rúgást. Szerintem addig volt harántban.

2. baba meg faros volt sokáig, olyan 26-28 hetes kortól hol fejvégű, hol faros.

2018. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32-re fordult be a fiam harántból.
2018. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kislányom a 32.héten még far fekvésben volt. A 37.heti ultrahangra pedig már koponyavégű fekvésben volt.
2018. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az lép fiam 34ik hétig faros volt, aztán a 36ra valamikor megfordult... a teso meg állandóan változtatja. Volt h pénteken meg ült, hétfőn másik vizsgálatnak mar kpf volt. Két keze kpf. Két hét múlva kiváncsi vagyok mi lesz. 20 hetesen annyi helye van meg hogy lehet naponta forog csak nem látod...
2018. jún. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!