Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én látom rosszul a dolgot? A...

Én látom rosszul a dolgot? A párom elvált Apuka, van egy 5 éves kislánya, aki kb két hetente 2 napot tölt nálunk. Tegnap kijelentette a kedvesem, hogy ne szóljak bele a lánya nevelésébe.

Figyelt kérdés
Mivelhogy a kislányra kijött vmilyen persegés(karjára,hasára,lábára), nagyon viszkedett neki és elsírta magát, a párom azt mondta tesz rá vizes ruhát én rászóltam, hogy ne, mert megfázik.Utána tett rá fenistilt és másnapra el is múlt.Később megkért, hogy ne neveljem a gyerekét, tudja ő, hogy hogy kell.Ezen összevesztünk és nem beszélünk egymással.Én 12hetes múltam,be is görcsöltem rendesen.Az anyai ösztönök bennem vannak, ha nálunk van gondoskodom róla, de persze hagyom hogy legyen az apukájával, hiszen alig találkoznak.Mi lesz,ha megszületik a babánk?
2008. dec. 1. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az apuka egy nehéz természetű ember,és kicsit lópokróc stílusú is.Írhatom ezt,hiszen az enyém is ilyen.Bár Nekünk csak saját gyerekeink vannak azokkal kapcsolatban is számtalanszor beszólt Nekem.Eleinte mindíg zokon vettem,és jól összevesztünk,hogy miért beszél velem így a gyerek előtt.Hogy fognak tisztelni a gyerekek,ha az apjuk ilyen tiszteletlen velem!Nagyon önérzetes vagyok,évekig vitatkoztunk ezen.De most már az egyik fülemen be a másikon kimennek az ilyen megjegyzései.Nem is idegesítem magam.És a gyerekek ugyan úgy szeretnek.És még a férjem is lejjebb adott a stílusából,hiszen nem veszekedtünk örökké,így megnyugodott.Javaslom tanuld meg ezt a teknikát,mert ugye a párod megváltoztatni nem lehet!Gondolj bele még mindíg jobb ha néha beszól mintha alkoholista lenne,vagy játékgépezne.
2008. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon rendes gondoskodó anya leszel, ebből látszik, hogy más gyerekével is milyen szívesen foglalkozól! :D

A párod örülhetne, hogy elfogadod azt az 5 éves kislányt és vele is úgy viselkedsz mintha csak a tied lenne!

Sajnálom hogy begörcsöltél emiatt! Vígyázz magadra, nehogy baja legyen a picidnek! Nyugodj meg!


Szereti nagyon az 5 éves kislányát és a tiedet is szeretni fogja NAGYON! :D

Beszéld meg vele, hogy neked ez nem esik jó, hogy így viselkedik veled mikor te csak jót akarsz a kislánynak.


Ha megszületik a kisbaba, biztos többet fog vele foglalkozni, mint a nygaobbik lánnyal! Hidd csak el! :D

Persze ez nem azt jelenti, hogy a nagyobbikat eldobja magától!

Sok boldogságot!

28 heteske

2008. dec. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!