Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis az hogy a terhesseg...

Normalis az hogy a terhesseg 5. heteben nem kivanja a no a szexet?

Figyelt kérdés

Felesegem sose volt az a szexmanias tipus de azert 1-2 het utan mar neki is hianyzik az erintes.

Most viszont egyaltalan nem kivanja, igaz eleg faradekony mostanaban


2020. dec. 27. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Én az egész terhesség alatt nem kívántam sajnos. Teljesen normális és a legtöbb nőnèl a 12. Hét után elmúlik.
2020. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, normális. Ilyenkor majdnem minden normális :D
2020. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen, az is ha végig nem, sőt és szülés után úgy egy évig a hátam közepére sem kívántam!
2020. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát én egész 9 hónap alatt nem kívántam. Voltunk is együtt vagy 3-szor. Most a másodikat várom 6. hónapban vagyok... De ugyan ez. Utolsó gondolatom a szex..
2020. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Normális. Én nagyon rosszul voltam a terhesség elején, örültem, ha épp nem émelyegtem stb..Szóval nem a szexen járt az eszem. Légy toleráns szerintem a feleségeddel! De beszélj vele, h. vlmi kompromisszumos megoldást keressetek.
2020. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
milyen kompromisszumos megoldasra gondolsz?
2020. dec. 27. 22:59
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Én is irtó rosszul voltam az elején élni nem volt erőm nem hogy még szex is legyen 😅 aztán mikor elmúlt... Nem jött az érzés hogy nah akkor most had szóljon... 38. Hétben járok és most se... Mondjuk most szerintem kényelmes se lenne már... Szóval majd szülés után.

De halistennek a férjem megértő ♥️

De vannak opciók azért hogy mégis legyen valami ahogy az #5-ös irta ☺️

2020. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
#6 fantáziád nincs? A konkrét behatoláson kívül azért van más lehetőség..
2020. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szegény feleséged...
2020. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!