Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9ere vagyok kiírva a szülésre,...

9ere vagyok kiírva a szülésre, es 2 napja elkezdett ingadozni a vérnyomásom. 150/90 Hgmm naponta többször is, terhesség alatt nem volt semmi gond. Mas is volt igy? Hétfőn tudok leghamarabb orvossal beszelni, első baba es aggodom

Figyelt kérdés
Aki volt hasonlo helyzetben kérem irja meg a tapasztalatait. Olyan aluszekony lettem, a terhesség alatt nem tudtam aludni... Sokat faj a fejem, a nyakdugo is meg 25en távozott. Csak a szülésre készülne a testem vagy lehet valami komoly?

2021. jan. 1. 19:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól vagytok! Gratulálok, minden jót
2021. jan. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok kérdező. 6 napot majdnem 1 hetet ráhuztál kérdésed ki irásakor. jo,hogy nem kellet császározni téged,meg nem lettél toxikémiás
2021. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!