Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Probléma-e, csak most (20.dik...

Probléma-e, csak most (20.dik hét)vettem észre, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Alapból a súlyom 46-47 kg, jelenleg 48 kg vagyok, Minden hónapban rendszeresen megjött, hasam se látszódott, de most 2-3-4-5 nap alatt hirtelen rengeteget nőtt és mozgott is sokat. Csináltam tesztet ami pozitív lett. A 20. Hetet csak tippeltem, még nem voltam orvosnál, viszont augusztus 20 óta nem volt együttlét,mindig használtam fogamzásgátlót (de hogy szakítottam párommal szeptember elején azóta nem szedem). Nagyon megilyesztett elsőre a helyzet, még soha nem voltam terhes.


20/L


2021. jan. 2. 12:47
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
96%
Volt ilyen ismerősöm aki 21-hetesen ment el orvoshoz. Minél előbbb menj orvoshoz. Már 2 genetikai uh-n kellett volna részt venned+vérvétel. Második még bele fér ha tényleg 20 hetes vagy.
2021. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm. A 2-3-nak szól:

Nem hízás miatt gyanakodtam hanem, mert hirtelen a méhemnél izegni-mozogni kezdett valami, és pár nap alatt sokat nőtt a méhem.( Szív alakú, és rendesen körbe tudom tapogatnia körvonalát) Daganat és a háj nem rendelkezik önálló mozgással. :D nem kell nekem esni ha nem tudtok a kérdésre válaszolni

2021. jan. 2. 13:03
 3/48 anonim ***** válasza:
49%

"de most 2-3-4-5 nap alatt hirtelen rengeteget nőtt és mozgott is sokat"

Igen, ezt hívják "kaja babának", helló ünnepek után vagyunk. Nem vagy terhes, a tesztnél meg van határozva, hogy hány percig olvasható le, utána mutathat fals pozitívat. Csinálj egy másik tesztet, ha nem hiszed. Egyél kicsit kevesebbet, mozogj kicsit többet, szüld meg a wc-n a kaja babádat és minden a régi lesz.

2021. jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Találkozunk 1-2 hét múlva a nőgyógyászati lelettel. Hitetlen, negatív csapat....
2021. jan. 2. 13:18
 5/48 anonim ***** válasza:
92%
Hajra. Mondjuk ha valóban pozitív lenne a teszted és 20 hetes terhes lennel, nem várnál te egy-két hetet, hanem azonnal rohannál az első elérhető orvoshoz.
2021. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor lesz meg a lelet vagy mikorra kapok időpontot.
2021. jan. 2. 13:33
 7/48 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem tölts fel ide egy képet a tesztről, simán látszani fog, hogy rendes rózsaszín vonal-e, és nem száradási csík. De azért egy erős pozitívat tényleg nehéz félreértelmezni. És ha lehet, tényleg azonnal szaladj el orvoshoz, akár az ügyeletre is, hogy minden rendben van-e. Talán a 20. hetes genetikai uh-t még nem késed le.
2021. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
2021. jan. 2. 14:09
 9/48 anonim ***** válasza:
80%
Április 1 még messze van. Valahogy nem hiszem el, hogy ha ilyen helyzetbe kerülsz azonnal az jut az eszedbe, hogy ide írj. De tegyük fel, hogy igazad van. Hétfőn menj orvoshoz. Ő majd eligazít, hogy hova menj.
2021. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
17%
Ismétlem: 20.héten már nincs kimutatható hcg a vizeletben, ilyenkor a tesztek már negatívak. Képet pedig a gúgliban bármikor szerez az ember.
2021. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!