Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik heten kezdodnek...

Hanyadik heten kezdodnek terhessegnel a hanyinger, hanyas stb?

Figyelt kérdés

6 hkm vagyok.

Pontosabban 6hetes 5 napos.

Kb masfel hete reggelente hanyingerem van es undorodom mindentol.

Alig birok barmit is megenni ez termeszetes?

Folyton budoset erzek mindenhol.

Ezek mar a terhesseg tunetei?


Elso babam


2021. jan. 2. 16:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Csak femibiont.
2021. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt a terhesség elején semmit sem tudtam szinte meg enni vagy mindig csak ugyanazokat az ételeket. Minden trimeszternek meg volt a maga slágere. Az első trimeszterben szinte csak gyors kajákat tudtam megenni mert azokat kívántam iszonyatosan de mást nem nagyon tudtam leküzdeni...Azt edd ami jól esik 🙂 Esetleg nagy pohár hideg víz vagy kóla enyhíthet rajta. Én a kólából kikavartam a szénsavat.

De nem törvényszerű, hogy hányni fogsz nyugi általában a második trimeszterben enyhülnek a tünetek:)

Én is a szerencsésebbek közé tartoztam mert kb 12 héttől elmúlt minden nem is hánytam, csak iszonyatosan hányingerem volt. Nekem egyébként kb a 7-8 héttől kezdődött.

2021. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Erdekes mert nekem is megy a hasam viszont en szedek magneziumot es Femibiont is.

Colat nagyon ritkan iszom de kiprobalom hanyingerre .

En inkabb az asvanyvizet iszom.

Fu most hogy mondod a gyors kajat bevernek egy hambit kar hogy nincs a kozelembe meki vagy burgerking 😆

2021. jan. 2. 22:16
 14/14 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem volt egy szál hányingerem se, de ehhez hozzá tartozik, hogy már a fogantatás előtt is toltam az egyik legjobb K-vitamint, ami a nagy dózisú D-vitaminhoz kell és nem is tudtam még akkor, hogy a K-vitamin hiánya összefüggést mutat a terhességi hányingerrel.

Nem minden magnéziumvegyület okoz hasmenést, meg az se mindegy, hogy milyen dózisban szeded, meg egyébként képesek vagyunk hozzászokni, mármint később már ugyanakkora magnézium se hajt.

2021. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!