Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet kori terhesseg jele a...

Lehet kori terhesseg jele a hirtelen megnott mellek?

Figyelt kérdés

28.volt ovum és 26 vagy 27.voltam eggyütt a párommal megszakításosan.

Ovu óta nagyon fajnak a melleim de 4.es 5.tegnap, még jobban fájt mintha szét akart volna durranni és tegnap reggel vettem eszre hogy sokkal nagyobbak lettek néha kemeny néha puha de erezni a mirigyeket.mara gy kicsit enyhült a fájdalom este fájdul még jobban.ja és faj a derekam .

A kérdésem lehet e már beagyazodas?


2021. jan. 6. 12:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt 13.kene megjonnie.
2021. jan. 6. 12:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik terhességemnél ez volt az elsö tünet, még a menzesz kimaradása elött!
2021. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet korai terhességi tünet.Tesztelj a menzesz napján!Sok sikert
2021. jan. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok.

Igen,tesztelek mindenkepp ha nem jön meg ,de nagyon felek hogy csalódás lesz ,bár ilyen még nem volt sosem hogy ennyire fájjon és hogy megnőljön erre nem is gondoltam hogy ilyen hamar lehetséges de ezekszerint igen.

Azt elfejtettem hogy tegnap délután határozott szurkálást éreztem a petefészkemnél 2szer egymás után.


Kedves első neked menzi elott hány nappal volt ez a tünet?

2021. jan. 6. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb 4-5 nappal a várt elött, de nem emlékszem egész pontosan
2021. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál,és neked is ennyire fájt?

Mennyire nott meg kb?

Olyan fura ,pár napja még elfért a kezembe n most meg majdnemhogy a két kezemmel fogom.:)

2021. jan. 6. 14:49
 7/7 A kérdező kommentje:

Légyszi írjatok!

Mára enyhult a mellfajdalom de azért még fájdogál,a derekam már nem fáj este fájt nagyon menni is alig birtam

Lehet mégis megjon ?

Még 6 napom van mentőig.

2021. jan. 7. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!