Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szétpattanó kis buborék. Ez...

Szétpattanó kis buborék. Ez már lehet a baba mozgása?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok, és két napja érzékelem ezeket, főleg este és reggel. Ha a hasamhoz teszem a kezem, még kis hullámzásokat is érzek. A baba mozgása lehet, vagy csak valami más?
2010. aug. 14. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szétpattanó buborék biztos hogy ő,nálam is kb. így kezdődött. Mondjuk, én hullámzást ilyen korán még nem éreztem, pedig éjjel-nappal a hasamon volt a kezem.Szerintem ahhoz még kicsi, hogy hullámozzon.De tuti, hogy ő volt az!
2010. aug. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy Ő az!!!! :-)

Főleg, hogy írod, hogy reggel, meg este, uis minél inkább kipihent vagy, Ő annál többet tud mocorogni, mert akkor a szervezeted neki is jó sok oxigént tudjuttatni, és ettől virgonckodik! :-)

Jaj, de irigyellek, ez az időszak lesz a legszebb a terhességben szerintem! :-)

Gratulálok!

40h. km.

2010. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor most nagyon örülök!!! Köszönöm a válaszokat, és mindenkinek boldog babavárást kívánok! Úgy látom, lassan már a karodban is tarthatod! :)
2010. aug. 14. 09:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen ez ő, én is ezt éreztem 15 hetesen, aztán 4 hét szünet, majd 19 hetesen rúgott egyet!
2010. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En is ugy ereztem eloszor minth asok kicsi buborek lett volna a hasamban.

16 hetes voltam akkor.

Most 29...

2010. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó! Mekkora boldogság ez!!! Mindenkinek köszönöm!
2010. aug. 14. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:

08.28 vagyok.


Köszi, igen, remélem, hogy már ma beindul, nem szeretém túlhordani a kis pockot :-)


Neked is minden jót kívánok, és élvezz ki minden pillanatot, írj naplót, és csinálj magatokról fotókat, Nekem már most élvezet visszanézni, és olvasni, hogy mi volt az elején...:-)


szió

2010. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!