Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zalaegerszegen lehet most...

Zalaegerszegen lehet most képet kérni uh-on?

Figyelt kérdés

4 éve a fiammal tudom hogy fizetni kellett érte 1000 vagy 1500 forintot.

Most lehet egyáltalán kérni?

Most mennyibe kerül?


Holnap megyek 12hetes uh-ra. Most jutott eszembe hogy jó lenne egy kép. Szeretném megmutatni a fiamnak. Hátha jobban felfogja


2021. jan. 13. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát en megkérdezni sem merném amilyen kedvesek szoktak lenni. Nekem 3 éve se ajanlgattak és most se.

Végül kaptál képet amúgy?

2021. jan. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérdeztem az asszisztenst azt mondta nincs nagyon papírjuk de ha szólok a dokinak kimerevíti a képet és lefényképezhetem. De annyira örültem hogy elfelejtettem.
2021. jan. 21. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsanat most bukkantam ra a kepre. En pl foorvosi konziliumon kaptam 3 kepet is es nem kellett fizetnem. Most betegseg eseten adnak varandosan nem?

De pl utana varandos voltam es kaptam kepet. Sőt. Meg a nemere is rakerdeztek hogy tudom-e.

Kedves kérdező. Milyen a jelenlegi hangulat a korhazban? Eleg sok pletyka kering h alig van orvos. Ez erzekelheto?

Vagy nornalisak? Ugy nez ki babat varok ujra. Csak emiatt kerdezoskodom :D

2021. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kepre... Kerdesre :D
2021. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Érzékelhető az ember hiány de nem vészes. Valamelyik héten a 3asból elhívták a Husz doktornőt de jött a Vajda doktor és beállt helyettesíteni amíg vissza nem ért. Igazából akikkel találkoztam most, mind nagyon kedves és türelmes volt.

Az egyik orvoson meg is lepődtem mert nagyon bunkó volt az ezelőtti terhességemnél többször is de most normális és kedves volt .

2021. jan. 21. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 1-es vagyok

Kerdezonek gratulálok az egészséges magzathoz.

Hangulat:12 heti ultrahang alatt adatok diktálása, közben jön valaki, megbeszélik a mi legyen egy másik terhesség, aztán a soron kovetkezo minek jött, mert nem is ide tartozik, honnan jött, oké végeztünk, viszlát.

2021. jan. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na javítás előtt elküldtem az előzőt, a lényeg hogy én nagyon éreztem a kapkodast.
2021. jan. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nálam nem kapkodtak. Sőt még a nemét is nézte legalább 2percig forgatta de nem látta
2021. jan. 22. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!