Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség utolsó hónapjában...

A terhesség utolsó hónapjában mennyit mozgott a babátok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat, es nekem nagyon fájt.


Az első fiam viszont keveset.

2019. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő rengeteget, nekem sosem fáj(t). 😊 A nagy még vajúdás közben is, a kicsivel még van pár napunk.
2019. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokat és sokszor már igazán kellemetlen érzés volt mikor ezt azt kitolt a hasfalamon.
2019. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem sokat, CTG-ken úgy kellet dudálni neki meg könyörögni hogy egyáltalán felébredjen minden egyes alkalommal. Mióta megszületett is elég lusta. :D
2019. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sokat mozogtak (3 gyerek van), max annyi, hogy valtozott a mozgasuk, nyilvan a helyszuke miatt.

A 3. babaval tortent olyan, hogy orakon at alig ereztem, kevesebbszer es gyengebben, mint szokott, be is hivtak emiatt a korhazba, de jo lett az nst.

Masodjara is megtortent, akkor viszont mar nem lett az nst sem olyan tokeletes es meg kellett inditani inkabb a szulest, pedig meg pont a 38 hetet sem toltottem be.


Ha esetleg azert kerdezed, mert hirtepen valtozott a mozgas, akkor jobb felni, mint megijedni. Nem kell az utolso honapra, frontra, kozelgo szulesre fogni (altalaban ezekre szoktak), hanem fel kell hivni az orvost, vagy bemenni a korhazba egy ellenorzesre, abbol baja nem lesz senkinek.

2019. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem mert meg be sem toltottem a 36.hetet, de azt veszem eszre hogy kevesebbszer es gyengebben mozog kb 2napja. Olvastam par helyen hogy ilyenkor mar nem mozognak ugy mert kicsi a hely,, volt ahol meg azt irtak hogy sokat mozognak a babak ilyenkor. Eddig is voltak napok amikor szinte egesz nap mozgott, masnap meg keveset es gyengen. Ezert sem hivtam meg fel az orvost. Jovo heten kell menjunk nst-re. Ha holnap is ez lesz, akkor nem varom meg a jovo hetet
2019. jan. 29. 16:13
 7/7 anonim ***** válasza:
38. hétben vagyok és sokat mozog a babám. Én is azt olvastam egyébként, hogy ilyenkor kevesebbet mozognak, de én nem ezt tapasztalom.
2019. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!