Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akiknek nagyon anyás...

Anyukák, akiknek nagyon anyás babájuk van és 3 év körüli korkülönbséggel vállaltak tesót, hogy éltétek meg a tesó érkezését?

Figyelt kérdés
Hogy élte meg a nagytesó, amíg kórházban voltatok? Ti hogy bírtátok érzelmileg a távollétet és hogy utána már nem csak ti ketten vagytok mindig együtt a nagyobbal? Volt aki megbánta a tesót, mert annyit rontott a tesó érkezése a családi kapcsolatokon?

2021. jan. 14. 21:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

5 éves volt a lányom mikor a tesók születtek.

2 hetet voltunk bent a kórházban (látogatási tilalom volt végog a CoVid miatt)

Először próbáltunk video telefonálni, de az mindkettőnknek rossz volt. Így maradtunk a sima telefonnál azt is csak pár percre.

Nyilván hiányoztam neki (szerintem ő nekem jobban)

de nem volt gond. Anyósom volt vele itthon, néhányszor pityerget (többnyire akkor mikor unatkozott) hogy hiányzom. Az esti elalvá

2021. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Volt nehezebb, de összességében nem volt olyan rossz m8nt amire delkészítettem (sejtettük h nem 3 napig leszeünk csak bent)

Annál nagyobb volt az öröm mikor meglepivel beállítottunk a babákkal.

Na ott sírtunk mind a ketten 😅

2021. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Bocsi csak valamiért elküldi....

Nem lett törés a kapcsolatunkban. Szereti a tesókat nagyon.

De még mindig néha felmerül benne h sokáig nem voltam itthon és hiányoztam neki.

Főleg mikor mondom h orvoshoz megyek.

De megnyugtatom h nem leszek sokáig, és mikor sokáig voltsm akkor se volt baj. Haza jöttem 😊

2021. jan. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!