Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor éreztétek a baba mozgásá...

Mikor éreztétek a baba mozgását,rugását?

Figyelt kérdés
18 hétben vagyok,és a védőnő is azt mondta már ilyenkor kellene érezem,és aggódok hogy a kis Manóm még nem mozgolodik. 😢
2021. jan. 15. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Biztos alszik
2021. jan. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20 hetesen éreztem először. Pontosan a 20 hetes ultrahang napján mikor megtudtuk, hogy kisfiú. 18 hetesen nem baj, ha még nem érzed!
2021. jan. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szintén 20. hét környékén éreztem először. :)
2021. jan. 15. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Majdnem 22 hetes voltam amikor először éreztem, már eléggé aggódtam én is 😊 azóta hála Istennek elég aktív...

27 hetes kismama

2021. jan. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 19.hétben éreztem egyértelműen
2021. jan. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Alkattól is függ, mikor érzed először. Én vékony vagyok genetikailag, elég hamar érződött a babám. De pl.barátnőbb picit molettebb, ő is panaszkodott, h.még nem rugdos, amikor már "kéne".
2021. jan. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 hetesen éreztem először az első gyerkőcöt. A 22 hét is teljesen belefér. Még nem kell érezni 18 hetesen, amúgy a méhlepény elhelyezkedésétől is függ.
2021. jan. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rajtam elég sok túlsúly van, de belül már nagyon korán éreztem, hogy mintha egy halacska csapkodna bent. Igazából nem értem, másoknál miért függ a testalkattól. Olvastam olyat, hogy mások belülről érzik a bőrükön a mozgást, én ilyet nem érzek, meg persze kívülről sem tapintható még, az világos, hogy ott számít a hasfal vastagsága.

Az biztos, hogy mozog a babád, ha nem is érzed még. Már nagyon korán elkezdenek mocorogni, nekem a 10. het uh-on ébren volt és kalimpált meg kicsit hajlogatta a törzsét, a doki külön mutatta, hogy nézzem, hogy mocorog

2021. jan. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

17 hetesen éreztem először, hátsó falon tapadt és vékony a hasfalam, valószínű azért éreztem már ilyen korán, de akkor még napi egyszer kétszer jelentkezett be, azóta már szinte meg se áll. 😅

27 hkm

2021. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!