Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennél, ha a doki kiírna...

Mit tennél, ha a doki kiírna egy kúpot, aminek a betegtájékoztatójára az van írva, hogy "igaz a hatóanyag csak kevéssé szívódik fel a nyálkahártyán keresztül, de terhesség és szopatatás alatt nem ajánlott. "?

Figyelt kérdés

Volt gombám, de a canesten úgy tűnt nem szedett ki minent, mert maradt ilyen nyúlósabb, egybeállobb folyás.

mondtam a dokinak, aki mikor megvizsgált mondta, hogy látja(mármint az ujján látta) és leírta egy papírra ezt a kúpot(gynoxin) 1 db és 600mg.

Mikor elolvastam a tájékoztatót nem tettem be, ma felhívtam a védőnőt, azt mondta szerinte 1 kúptól nem lesz gond, meg hogy a betegtájékoztatóra mindent ráírnak, csak hogy ne legyen gondjuk.Amúgy meg mondta, hogy mivel vény nélkül kapható, biztos nem okoz gondot...

szerintetek?ti elhaszálnátok azért?


2010. aug. 14. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Orvos, nőgyógyász Írta fel azután, hogy már egy valami nem használt. Biztos vagyok benne, hogy tudja, mit csinál és a védőnődnek is igaza van. Azon kÍvül nagyon sok, a legtöbb ilyen esetben a tájékoztatóba az is bele van Írva, hogy:

"terhesség és szoptatás estén csak a kockázat- várható hasznosság mérlegelése után alkalmazzuk."

Úgy gondolom, az orvosok nagy része ezt meg is teszi. Valszeg nagyobb a kockázata annak, hogy a gomba árt a Babának mint hogy a gyógyi.

Én bÍzom az orvoso(k)mban, én használnám. És a betegség kockázata mindenképp nagyobb mint egy ritka mellékhatásé. Ez meg a matek:)

2010. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos használnám, minthogy a babához feljusson valami gomba fertőzés!
2010. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Én is arra gondoltam, hogy a doki csak tudja mit ad...
2010. aug. 14. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is írt már fel ilyet a doki, mikor az ami nem ártana egyáltalán nagyobb galibát okozott.

Színesebb, és bőségesebb folyásom volt, kaptam kúpot, megelőzésre, nehogy gomba legyen, na a kúp hatására lett is, alig két nap alatt, Bezöldült a folyás, büdös lett, égett, kaptam fertőtlenítős tótumfaktumot, a második kúp helyretett, a baba jól van, egészséges lett.

2010. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi, sajnálom...de akor neked is gombád volt?

az a lényeg, hogy már jól vagytok:)

betettem tegnap, remélem nekem is minden rendben lesz már:)

2010. aug. 15. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!