Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen vérzésre dupgastont...

5 hetesen vérzésre dupgastont kaptam van még remény hogy minden rendben lesz a babával?

Figyelt kérdés
5+2 napon kicsit rózsaszínesen bevéreztem kaptam duphastont. Még csak petezsák látszódott. Élénkpiros vér nem volt pisilés előtt van egy kevés pirosas folyás a papíron. Jövő héten kell vissza mennem a dokihoz. Kérlek írjatok nekem valami biztatót. Hasam nem fáj! Köszönöm
2021. jan. 16. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt 6 hetesen, en utrogestan kupot kaptam, s azt mondta a doki, hogy ahogy no a meh elpattanhatott egy hajszáler. Pedig én úgy véreztem mint aki menstruál..

Görcseim nem voltak, előtte volt kissé kellemetlen.



Akkor kell aggódni, ha nagyon erős görcsök vannak, derekfajassal is párosul (ez nem minden esetben), és nagyon erős vérzésed van, erősebb mint egy menstruáció.

2021. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen elég rendesen elkezdtem barnázni. Azt gondoltam kész vége, elment a baba. Rohantunk be ügyeletre. Kiderült hogy hematómám volt, kaptam gyógyszereket. Lassan 2 éves lesz a kislányom. Minden rendben lesz, próbálj pihenni amennyit csak tudsz. Szurkolok :)
2021. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezt mondtak, most 15 hetes vagyok. Azóta nem véreztem

1.voltam

2021. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen remélem minden rendben lesz velünk is .
2021. jan. 16. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!