Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a fogamzásgátló beszedèse...

Ha a fogamzásgátló beszedèse után kb rá 3 orára megy a hasam az rosszat jelent? Vagy 3 óra az elèg volt hogy már hasson?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Betegtájékoztató? Interneten is meg lehet találni
2021. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
ne szedd azt a xart.. tönkre teszed a szervezeted csak hogy a pasinak jó legyen. nem éri meg.
2021. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

2#

Nekem sem jó gumival. Nő vagyok.

Amugy meg, nem. Ettől meg hat. Ha holnap reggelig ulsz a vecen, akkor mar nem biztos. De ha pl most, meg 3 ora mulva mesz meg egyszer vecere, semmi gond nem lesz belole.

2021. jan. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
A legbiztosabb ha védekeztek máshogy is.
2021. jan. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Ezek amúgy erős túlzások amiket itt meg a neten is írnak. Évek óta fogamzásgátlót szedek, volt hogy hánytam, ment a hasam, ilyan is volt hogy 1 szem kimaradt közben és nem lettem terhes. Ha rendszeresen általában normálisan szeded akkor ennyitől nem lesz gáz. Max szerintem kb akkor lenne gond ha napokon keresztül kb minden kijönne belőled
2021. jan. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
Fél óra alatt minden gyógyszer felszívódik. Ne ess pánikba.
2021. jan. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem ertem miert kell mindenkit leszázalékolni, csak mert ti nem ertetek hozza. Amit 3 ora utan kifos*ol, az nem a gyomrodbol jon. Fogamzasgatlonal az szamit hasmenesnek ha este beveszed, es egesz este meg masnap megy a hasad folyamatban. Ettol semmi gond nem lesz. Nyugodtan nogyogyaszt is megkerdezhetsz. Nem kell kiegeszito vedekezes.
2021. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!