Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székelés is okozott másnak...

Székelés is okozott másnak problémát?

Figyelt kérdés

Hol székrekedésen van 2 akár 3 napig, hol pedig megy a hasam több alkalommal.


Femibion terhes vitamint szedek amiben van vas, így plusz vasat direkt nem szedek a székrekedés miatt.

Magnéziumot is szedek, reggel napi 1et, ha úgy érzem estére kell még egy akkor beveszek még egyet.

De nem a 2 magnézium utan jon a hasmenés hanem változó.


Normálisan étkezem. Iszok folyadékot, napi 1-2 espressot iszok sok tejjel.


Akik ilyen problemaval küzdöttek, mit tudtak csinalni?



2021. jan. 18. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Hajajj végig szenvedtem vele a terhességem.


Nekem a szorulásra anno a védőnő a tamarin lekvárt javasolta. Nálam tényleg bevállt, de olvastam olyanról, akinek semmit nem használt.

A hasmenésre esetleg lehet enni egy kis étcsokit, vagy banánt ha nincs gond a cukroddal.

Mondjuk engem a hasmenéses napok kevésbé viseltek meg mint a szorulás.

2021. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Válts magnéziumot. Nekema citricitől volt ilyesmi, de a magnerot bevált.

A vas nekem nem vlt elég, ami a femibionban volt. Maltofert kellett szednem még.

2021. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig is szorulásos voltam, terhesség alatt pedig brutálisan. :( Nekem egyedül a kivi vált be, attól tudtam rendesen illetve napi 2 tasak magnosolvot ittam, az is meghajtott.
2021. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,váltok magnéziumot, s meglátom mi lesz.

Kiwit szoktam enni, de inkabb a számat csipi ki mintsem meghajtana :(.

Kipróbálom a lekvárt is, biztos ami biztos!


Banánt néha napjan eszek, etcsokit nem merek, nehogy kemény szorulást okozzon hirtelen.


Köszönöm nektek! :)

2021. jan. 18. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!