Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet még élő embrió?

Lehet még élő embrió?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál.

Elmondtam neki,hogy december 5-én menstruáltam utoljára,ami december 9-ig tartott.

A doki hüvelyi ultrahangon keresztül megvizsgált.

19.1 mm-es nyálkahártya,ép szélű petezsák 12,6 mmx10,6 mm,szikhólyag 1,3 mm. Embriót egyenlőre nem látni. Az orvos szerint minden rendben van,jó helyen tapadt meg. Egy hét múlva kontroll.

Engem viszont aggaszt,hogy január 4-én már erős pozitívat teszteltem (Facelle 10-es érzékenységű),és nem látott a szakorvos embriót.

Volt már valaki hasonló helyzetben és baba lett belőle?



2021. jan. 20. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Miért ne lehetne belőle baba?Ki tudja mikor fogant és így nem lehet tudni mennyi idős a terhesség.Lehet egy hét múlva már minden látható és utána szívhang is lesz valamikor.Ne pánikolj
2021. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom,csak fura az a korai teszt,és az miatt rettegek.
2021. jan. 20. 14:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj.Nyálkahártya elég vastag,ép a petezsák,szikhólyag is van.Ez egy korai terhesség.1 hét múlva már valószínű hogyha minden rendben van ott lesz az embrió.Szedd a vitaminokat,magnéziumot és pihengess.Ha nem vérzel,nem fáj semmid akkor ne idegeskedj.Az orvos mondta volna ha baj van és küldött volna tovább hisz neki se érdeke hogy bajt okozzon
2021. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Próbálok nem stresszelni.
2021. jan. 20. 15:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok!Írdd meg mi lett
2021. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Rendben,megírom. :)

2021. jan. 20. 15:13
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Hihetetlen hogy itt mindenen tudtok rettegni. Ti amúgy hogy maradtok életben?
2021. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne legyen igazam, de sajnos tapasztalatból írom, nekem volt ilyen lassan fejlődő terhessègem egészen a 8. Hétig. Ott már nem volt szívhang sem. Nekem a 8.dpon lett pozitív a teszt, szépen erősödott, de a csak egy hét szàmított lemaradással làttunk petezsàkot, majd élő embriót, aki kisebb volt mint mensi szerint kellett volna lennie. Azért drukkolok!
2021. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma voltam orvosnál. Nem fejlődött tovább,eltűnt a szikhólyag is,illetve haematoma alakult ki.

Diagnózis: Missed ab.

2021. jan. 27. 10:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom:(!
2021. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!