Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség tényleg annyira...

A terhesség tényleg annyira borzasztó állapot hogy állandóan rosszul van az ember vagy csak a nők reagálják túl egy kicsit? Ki hogy élte meg a terhességi állapotot és a szülés utáni 2-3 hónapot?

Figyelt kérdés

2021. jan. 25. 13:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem borzalmas volt, vészes terhességi hányás végig, ez nem olyan, hogy túl lehet reagálni, ha mindent kihánysz, rövid idő után az életed is veszélybe kerül és a magzaté is. Viszont a környezetemben senkinél nem láttam ilyen rémálom terhességet, első trimeszterben esetleg hánytak kicsit, vagy azt sem.
2021. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első trimeszter borzalmas volt. Ilyen fáradtságot még soha nem éreztem, mint akkor, egész nap aludtam, ha tehettem, nehezemre esett kikelni az ágyból. Úgy kellett könyörögni magamnak, hogy zuhanyozzak le, minden nehéz volt. Émelyegtem szinte egész nap, nem tudtam enni csak barackot és szőlőt, de azt is erőltetni kellett. Minden de minden büdös volt, még a párom is. Második trimeszterben jobb lett, elmúlt az émelygés, a szagundor még maradt egy ideig. Aztán jött a szédülés. Meleg helyeken szédültem, ezért nem tudtam boltba menni, meg sehová, pont fűtés szezon volt. Császáros voltam, a seb fájt pár hétig, de legalább visszakaptam a testemet és elmúlt minden kellemetlen tünet egycsapásra.
2021. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%

33 hetes vagyok. Nekem semmi extra nincsen. Fáradtabb vagyok de ennyi.


Sose hánytam vagy émelyegtem, nem undorodtam semmitől és nem is kívántam semmit. Mindent ugyanúgy ettem.

Pisilnem sem kell gyakrabban. Szóval nem értem, vagy ennyire más minden terhesség, vagy van aki túldramatizálja... Pedig én alapvetően hisztis természet vagyok, mégsem érzek semmi extrát.

2021. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
13 oh igen, direkt hisztiből okádtam fél évig naponta 10-szer. Vicces vagy! Ismerek én is sok olyan terhest aki nem hányt, de nekik szerencsére van agyuk.
2021. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem szerencsére semmi tünetem nem volt az elejétől kezdve. Néha megjön érzésem volt, de szerencsére nem hánytam meg semmi durva 😊 Azt hittem sokkal rosszabb lesz, nagyon szerencsém volt. A vége felé igaz sűrűn kellett pisilnem, nagyon sűrűn 🤣 Kb elértem a wc ajtóig és fordultam vissza újra pisilni. 😅
2021. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!