Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhes vagyok. Lehet...

27 hetes terhes vagyok. Lehet valamilyen természetes vízhajtót használni ami nem árt a babának? És mit?

Figyelt kérdés
Eléggé vizes a lábam, nem sokat pisilek. Inni iszok.
2008. dec. 2. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt a problémám, és a doki nagyon egyszerű módszert javasolt, tartsak sómentes diétát. A só ugyanis megköti a vizet és ez esetben ez nem jó. Tehát amennyire csak tudod, kerüld a sót. Jó vízhajtó még a petrezselyem zöldje, és a paradicsom is. Valamelyik kismama ajánlotta itt ezen az oldalon a tehéntúrót petrezselyemmel összekeverve. Állítólag még finom is.
2008. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Nekem a védőnőm javasolta a hársfateát. Naponta este egy bögrével iszom. Azóta javult a helyzetem, kevésbé vizesedem. Emellett természetesen só, és fűszermentes étrend, heti egy gyümölcsnap, ami még segíthet. Boldog babavárást! 36 hetes kismama
2008. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2008. dec. 2. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a csalanteat javasoltak, es bevalt. Ha azt valasztod delelott igyal meg egy nagy poharral, mert ha delutan teszed egesz ejszakara bekoltozhetsz a mosdoba :)

2008. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!