Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az étvágytalanság lehet...

Az étvágytalanság lehet terhességi tünet?

Figyelt kérdés

Olvasgattam, hogy 1. trimeszterben normális, de volt, aki még teszt előtt ezt tapasztalta magán?

Egyszerűen nincs étvágyam, hiába erőltetem, pár falatnál nem megy le több.



2021. jan. 29. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Kezdjük az elején.Mikor volt utoljára menzeszed?;mikor volt vélhető ovulációd?;mikor voltál együtt a pároddal?;késik e már a menzeszed?😉😉
2021. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Január 2-án kezdődött a ciklusom, 13.-a környékén lehetett ovulációm, és 1 nap múlva kéne megjönnie.
2021. jan. 29. 09:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor várd ki a végét.Ez semmit nem jelent hogy nincs étvágyad.Más éhesebb míg más semmit sem vesz észre magán.Szóval csak azt akarom ezzel mondani hogy ennek ne tulajdoníts nagy jelentőséget.Holnap csinálj egy tesztet
2021. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Terhességi teszt szerint terhes vagy?
2021. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az étvágytalanság kismillió más dolog tünete is lehet.
2021. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok túl korán tesztelni, annyi csalódás ért már! Megfogadtam, hogy várok 2-3 napot minimum késés után!

Többféle tünetet észleltem magamon máskor is, de utána mindig megjött, ilyen viszont még nem volt, azért tettem fel a kérdést.

De valószínűleg csak nagyon elkeseredett vagyok, és mindenben terhességi tünetet vélek felfedezni...

2021. jan. 29. 09:29
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Én frontok miatt is szoktam étvágytalan lenni. Sőt, ha előző nap degeszre eszem magam, akkor is előfordul, hogy a következő nap csak salátát bírok enni.
2021. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha pozitìv lesz a teszted, ez még akkor sem biztos, hogy összefügg vele... Kitartás!
2021. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Én iszonyatosan étvágytalan voltam a 16. hétig. Fogytam 7 kilót. VISZONT ez csak a 6-7. héten kezdődött, addig semmi jele nem volt, hogy terhes lennék. Ha nem csinálok tesztet, akkor meg se fordult volna a fejemben. De nyilván mivel próbálkoztunk, ezért teszteltem.

Az első tünetem talán a nagyon sok folyás volt, de az is már azután, hogy késett. Emlékszem, gondoltam is rá, hogy amint elmúlik a mensi elmegyek vele dokihoz.

Szerintem az elmaradt mensiig minimum, de inkább a 6.hétig nincsenek terhes tünetek. Egyszerűen nincs annyi HCG, hogy legyen mitől.

Mostanában én is étvágytalan vagyok, pedig 33 hetes vagyok és szerintem a hűtőt is kienném normál esetben, ha arról lenne szó.

2021. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött, úgyhogy nem terhességi tünet volt.
2021. jan. 31. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!