Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valoság alapja annak,hogy...

Van valoság alapja annak,hogy a teherbeesés,terhesség lassítja a nőknek bizonyos betegségeket,meg hasonló egészségkárosodó dolgokat?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen, van.
2021. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól értelmezem, arra gondolsz, hogy terhesség alatt bizonyos betegségek, állapotok esetleg enyhülhetnek?

Nekem hisztamin intoleranciám van, várandóság alatt eléggé enyhültek a tüneteim, szinte alig vannak. Előtte elegendő volt egy szem mogyoróra ránézni, már vakartam szét a fejem, terhesség alatt pedig sokkal kevesebbet hánytam, mint előtte, mivel rendszeres volt sajnos, heti szinten előfordult, hogy valamit hajnalban sikerült kidobnom. Hascsikarás is jóval kevesebb van. Úgyhogy én jól jártam, hát néhány hét és vége a jó világnak, legalábbis arra számítok, hogy visszatér ez az állapot, de meglátjuk.

2021. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Második válaszoló,igen erre gondoltam amit irtál.Terhesség ellőt vannak betegségek,amik terheségkor megszünek,vagy tünetek enyhülnek.
2021. jan. 30. 11:36
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem a pikkelysömöröm múlt el teljesen+enyhültek az ízületi fájdalmaim. Mivel nálam ezeket túlzott immunreakció okozza, de terhesség alatt ugye az immunrendszer visszavesz, így érthető.

Hogy visszajön-e, azt még nem tudom. Remélem, nem :)

2021. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez mint az utolsónak.
2021. szept. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és nekem igen, minden terhesség után visszajött.
2021. szept. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. Hát ez nem jó hír és sajnálom. Köszi az infót! Legalább tudom, mire számítsak.
2021. szept. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem semennyire nem múlt el a migrenem, se az arcureg gyulladasom, sőt, rosszabbak mint terhesseg előtt
2021. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A terhesség helyre billentette a hormonszintem.Autoimmun pajzsmirigy alulműködésem volt hosszú évekig,terhesség után nem sokkal nem kellett többet semmilyen gyógyszert szednem rá. :)


Azthiszem amellett,hogy egy kicsit megviseli a testet a terhesség és a szülés sok pozitívumot is hordoz magában.

2021. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem a pánikbetegségem enyhült, ami ezek előtt csak gyogyszeres kezeléssel sikerult kordában tartani egyedül nem mertem menni sehova stb..

Le tettem a gyogyszert, azota egyszer sem volt rohamom, magam utazok jövök megyek,pivi szorongas még van de fel váltotta a terhes tünet és én ennek annyira örülök hogy valami hihetetlen 🙏🥰

2021. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!