Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy egy ideje nem...

Normális, hogy egy ideje nem érzem azt a bizonyos mindjárt megjön érzést? Elvileg a 11heten járok. A hányinger is visszavonuloban van, csak ég a gyomrom. Lehet, hogy elhalt a babam? Nem vereztem, csak rossz eloerzetem van.

Figyelt kérdés
volt már egy elhalt terhességem. Ott semmilyen tünetem nem volt, csak az ultrahang mutatta ki, hogy már nem él.

2021. jan. 3. 04:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Még egy kósza haszurka sincs...
2021. jan. 3. 05:05
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj rá! :-) Az egész terhességem alatt nem éreztem semmi ilyesmit, és mégis megvagyunk. A hányingerem is múlóban volt a 11. hét körül. Bírd ki a genetikai ultrahangig, vagy nézess szívhangot a védőnőddel, ha nagyon aggódsz.
2021. jan. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, csak az első hetekben jellemző tünet a hasszúrkálás, utána általában megszűnik. A hányinger szintén első trimeszteri tünet, szóval te már kb abban az időszakban jársz, amikor a legtöbbeknek elmúlik.
2021. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a 11.hétre elmúlt az a kevéske tünetem is, ami volt (mellérzékenység, fáradtság).
2021. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyiknél se volt hányinger, ilyen mindjárt megjön érzés is csak a 3.nál. én is féltem pár hete hogy nem lesz szívhang aztán ott kopácsolt 7. Héten :)
2021. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hogy vagytok kérdező?
2021. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Július 24-en megszuletett, kislány, mindjárt 2 éves (!)
2023. máj. 23. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!