Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha szinte semmi...

Normális ha szinte semmi tünetem nincs 4+3 hetesen?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem feszülnek a melleim. Nincs meg akar jönni érzésem. Nincs hasfeszülés, nem szúrkál a hasam. Kicsit émelygek reggelente de hamar elmúlik ha iszom egy citromos vizet. Illetve elég fáradt vagyok és 1-2 pattanás jött ki rajtam. A lányommal amikor terhes voltam minden tünetem megvolt, most semmi. A tesztjeim szép erős pozitívak, már nemvárt előtt 1 nappal. Mielőtt a lányommal terhes lettem volt egy nem fejlődő terhességem, akkor sem igazán volt tünetem :(

2021. jan. 30. 09:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy minden rendben van veletek, látod én pont amiatt félek, hogy sokszor van mindjárt megjön érzésem.. vannak nők, akiknek nincs semmi tünetük, másoknak pedig mindenféle. Jövő héten leszek 5 hetes, elmennék már én is, tudjam, hogy jó helyen van-e stb.. majd írj te is! :)
2021. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, kérdező? Hogy vagy? Holnap mész orvoshoz? Én február 11 re kaptam idopontot hcg alapján. 9,11 es vagyok.
2021. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Eddig minden rendben. Tunetem meg mindig nem nagyon van 🤷🏻‍♀️ Igen holnap megyek reggel orvoshoz, meg valoszinu semmit se fog latni de progeszteront mindenkeppen kerni fogok. Elso terhessegemnel kellett, nem akarom megvarni, hogy elkezdjek barnazni. De felek, hogy nem fog irni a doki. Talan fullentenem kene, hogy este mar kicsit barnaztam csak utalok hazudni es felek ezzel vonzom be a bajt :/
2021. febr. 2. 14:36
 14/24 A kérdező kommentje:
Te hogy vagy? ☺️
2021. febr. 2. 14:37
 15/24 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mi volt. Én jól vagyok, fáj a fejem és a hasam néha. Másképp minden rendben.
2021. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnal. Kaptam progeszteront. 5 mm-es petezsakot latott ☺️ azt mondta a verzeskimaradasnak megfelelo meretu. Tudtam, hogy mas nem fogunk meg latni, de legalabb a gyogyszer megvan :)

12-en megyek vissza.

2021. febr. 3. 08:54
 17/24 anonim ***** válasza:
Jaj de jó!!! Nagyon nagyon örülök 🤍
2021. febr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

3# vagyok.

Örülök, hogy kaptál bogyót. Már nem ezen fog múlni...

En is huvelytablettakent kaptam. De nekem úgy magyarázta a doki, hogy azért mert sokkal direktebben jut el így a picurhoz mint szájon át. Egyébként nálam ez egy lagykapszula volt és ugyanúgy lehetett volna szájon at is bevenni, de hallgattam a dokira.


Ami a tüneteket illeti, nekem anyukám azt mondta, hogy ez olyan mint két gyerek. Sose lesznek teljesen egyformak. Már ilyenkor is van saját 'karakteruk'. Fogdd fel így a dolgot es próbálj meg nem aggodalmaskodni.


Boldog es 'eseménytelen' babasodast!

2021. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Koszi :)

Azota az emelygesem sokkal rosszabbb lett, egesz nap rosszul vagyok :(

En is huvelytabletta formajaban “szedem”. Szerencse mert ezzel a hanyingerrel nem birnam bevenni. 😅

Penteken megyek vissza a dokihoz remelhetoleg minden rendben van.

2021. febr. 8. 09:47
 20/24 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek kérdező?
2021. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!