Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem fáj amikor a párotokkal...

MolnarG29 kérdése:

Nem fáj amikor a párotokkal szexeltek?Nekünk teljesen megszünt a fájdalom miatt.

Figyelt kérdés
2021. febr. 3. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Honnan vagy miből indult a fájdalom?
2021. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
mi fáj? ez a kérdés így önmagában nem mond sokat
2021. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáj a pároddal a szex akkor valami baj van.Elkéne menj nőgyógyászhoz hogy kiderüljön mi a probléma.Lehet párodnak sem ártana egy urológus vagy nem is tudom ilyen kevés információ birtokában
2021. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Mikor van fájdalom mikor tolja vagy ha húzza ?

Nem tudok mire gondolni nem írtad le .

2021. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a hormonváltozások miatt nem nedvesedsz annyira.Nekem a libidom is kb - volt terhesen.Probaljatok sikositoval.
2021. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség alatt elég érzékeny volt a hüvelyem, így pl gumiban egyáltalán nem tudtuk csinálni, mert nagyon fájt (mielőtt vki beszólna, hogy terhesen minek gumit húzatni a férjemre: könnyen felborul a hüvelyflórám, így is 3 probiotikum kúra és rendszeres Lactofeel kezelés kellett terhesség alatt, pedig a tenyésztések negatívak). Gumi nélkül is muszáj volt síkosító, és most szoptatás alatt is, de ez megint más történet.

Belül, illetve aktus után viszont más fájdalmam nem volt.

2021. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Nekem olyan szinten érzékeny lett a hüvelyem, hogy még a hüvelyi uh-nál is csillagokat láttam. Tenyésztés volt, makk egészséges voltam.

Később megpróbáltuk újra, de akkor meg a méhszájnál volt kellemetlen.

Ha nem megy, nem szabad erőltetni. Nem vagyunk egyformák.

Előző babánál pedig, mint a nyulak....

2021. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
A szopás is fáj, hogy teljesen megszűnt?
2021. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
???
2021. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
És a nyalás 8as???? Vagy csak a nőnek kell mindig ugrásra készen szopni várni a férjét??? 🤨
2021. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!